Wysyłka próbek materiałów do klientów

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

22 sie 2015, 17:04

Prowadzę niewielki sklep meblowy, który powoli zaczyna się rozwijać. Stwierdziłem, że fajnie by było poświęcić trochę czasu (no i też pieniędzy ;)) w marketing. W tym celu stwierdziłem, że będę rozsyłał do stałych klientów jakieś gadżety kuchenne, czy inne próbki rzeczy. Wszystko jest tuż zaplanowane i gotowe do wdrożenia jednak poszukuję jakiegoś kuriera to współpracy. Dodam, że cena jest dla mnie dość istotna, więc jak korzysta ktoś z was z kogoś z rozsądną ofertą cenową, to proszę o jakieś info.
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

22 sie 2015, 22:27

Jeżeli zleży ci na niskiej cenie, to najlepiej sprawdź sobie portale pośredniczące w wysyłkach. Z reguły oferują one znacznie niższe ceny.
Anna8
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 kwie 2014, 20:05

23 sie 2015, 14:03

Kolega wyżej ma tutaj racje. Teraz na rynku jest wiele portali pośredniczących w wysyłce i ich cenniki są znacznie niższe niż jakbyś chciał coś wysyłać przykładowo DHL-em. Tutaj wartym sprawdzenia jest m.in. portal wysyłkowy wysyłajtaniej. Wysyłają oni nie tylko na Polskę, ale też i większość Europy,a ich ceny są właśnie jedne z niższych.
Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

23 sie 2015, 18:09

A wiesz może Anna8 w jakim czasie paczka jest dostarczana do odbiorcy? Nie ukrywam, że szybki czas dostarczenia do odbiorcy jest bardzo istotny przy tego typu działaniach.
Anna8
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:22 kwie 2014, 20:05

23 sie 2015, 22:52

Tomasz007 pisze:A wiesz może Anna8 w jakim czasie paczka jest dostarczana do odbiorcy? Nie ukrywam, że szybki czas dostarczenia do odbiorcy jest bardzo istotny przy tego typu działaniach.
Na terenie naszego kraju każda paczka będzie dostarczona w jeden dzień roboczy. Wysyłałam za ich pośrednictwem nie raz i jeszcze się nie zdarzyło, aby trwało to dłużej. Jednak w przypadku innych krajów europejskich, to wszystko to zależy od odległości jaka nas dzieli od tego kraju. Jakby co to na ich stronie masz mapkę i tam masz napisane ile czasu zajmie wysyłka do danego miejsca.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl