Sklep z koszulkami

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

09 lis 2015, 12:33

Mam pomysł na biznes, konkretnie sklep z koszulkami z śmiesznymi napisami, cytatami i tak dalej. Myślicie, że lepiej zgodzić się na współpracę z jakimś istniejącym czy otwierać coś samemu?
tombisz
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:04 mar 2015, 12:52

12 lis 2015, 10:32

Ja jestem zdania, że zawsze lepiej na początku zbierać doświadczenie przy boku kogoś, kto już w branży działa, wiec polecałbym współpracę. Takie koszulki z własnym nadrukiem to może być zarówno dobry biznes, jak i niewypał, zależy, jak się do tego zabierzesz. Możesz skorzystać z pomocy http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-l ... ukiem.html
Wiele osób otwarło u nich taki sklep, wiem, że towar, który dostarczają jest dobry jakościowo, ale całą resztą będziesz musiał zająć się sam. Marketing, wysyłki - to sam ogarniasz.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

17 lis 2015, 14:05

myślę, że na początku można samemu ale spróbować sprzedawać np przez allegro. na pewno wyjdzie Cię to taniej. możesz też skorzystać z narzędzi aukcyjnych aukcjonera http://www.aukcjoner.pl/ i wtedy dodatkowo zaoszczedzić na dodawaniu zdjęć, bo możesz dodawać je masowo i za to nie płacić
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

19 lis 2015, 15:03

Zależy czego oczekujesz od takiej współpracy. Ja np otworzyłam wspólne przedsiębiorstwo z przyjaciółką, bo sama nie dałabym rady tego wszystkiego ogarnąć + oczywiście koszty rozdzieliły się po połowie. Kiedy otwierałyśmy nasz sklep z odzieżą na której wykonywałyśmy ręcznie różnego rodzaju hafty było nam momentami bardzo ciężko, bo wykonywanie tego typu rzeczy jest bardzo pracochłonne,a nasze rzeczy cieszyły się coraz większym zainteresowaniem, dlatego usprawienie produkcji było tylko kwestią czasu. Postanowiłyśmy zainwestować w dwie nowe hafciarki komputerowe BERNINA, które skróciły czas naszej pracy o połowę, dzięki czemu mogłyśmy przyjąć więcej zamównień. Właśnie w takich systuacjach, jak np zainwestowanie w nowy sprzęt partner biznesowy jest potrzebny, bo wszystkie koszta można podzielić.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl