Kosmetyki Marokańskie

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
resetdes
Posty:2
Rejestracja:26 cze 2014, 11:16

26 cze 2014, 12:17

Witam wszystkich, posiadam na sprzedaż rewelacyjne kosmetyki marokańskie firmy Marakesz Argan (www(.)marakesz(.)com). Są to świetne kosmetyki naturalne, mam końcówkę dostawy i chcę się pozbyć w hurtowych, promocyjnych cenach. Mam około 50 sztuk różnych, oczywiście wszystkie świeże i wysokiej jakości. Po prostu chcę szybko dokończyć serię ponieważ zamawiam następny sort.
Pozdrawiam


A dla zainteresowanych stałaą wspólpracą: współpracuje ściśle z departamentem rolnictwa w Maroko, mogę załatwić dobre i zaufane dostawy najwyższej jakości oleju arganowego i różnych naturalnych kosmetyków po dobrych cenach. Zajmę się wszystkimi papierami, cłem itp. Odbiorca dostaje fakturę VAT z polskiej firmy i tyle, można sprzedawać.
Dla zainteresowanych dobre ceny!
Zapraszam do kontaktu.
Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

22 lis 2015, 11:20

Dla mnie nie jest wazny kraj, ale jakość - tak mawia małżonka
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

23 lis 2015, 09:16

MateuszWawrzyn pisze:Dla mnie nie jest wazny kraj, ale jakość - tak mawia małżonka
Coś w tym jest, :) Dawaj tą swoją małżonkę na forum, czuję że fajnie się z nią będzie rozmawiało:). A co do kosmetyków - jak np z pędzli do makijażu lubię markę Real Techniques, - http://puderek.com.pl/36_real-techniques i bynajmniej nie za kraj produkcji, a właśnie jakość i to, że i laik i profesjonalista sobie poradzi z ich obsługą:)
klaser12
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 mar 2017, 20:29

06 mar 2017, 00:13

Ja tam wolę kupić w jakiejś normalnej stacjonarnej drogerii.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl