Agencja ubezpieczeniowa + placówka agencyjna banku

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

marcinkr
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:27 sty 2010, 22:37

22 maja 2012, 15:01

Witam serdecznie.

Od kilkunastu miesięcy prowadzę placówkę partnerską banku w małej miejscowości. Z racji tego, że wynajmuję lokal o powierzchni, której nie wykorzystuję zastanawiam się w jaki sposób mógłbym efektywnie ją wykorzystać.

Zastanawiam się nad otwarciem agencji ubezpieczeniowej. Na początku byłbym wyłącznym agentem jednej z firm ubezpieczeniowych. Tu pojawia się pierwsze pytanie. Czy mam szansę rywalizować z multiagencjami, które w ofercie posiadają ubezpieczenia firmy, której i ja bym ubezpieczał?

Nie wykluczone, że zatrudniłbym do pomocy osobę, która posiada już doświadczenie w ubezpieczeniach (z licencją KNUIFE). Oczywiście ja też poosiadałbym ww. licencję.

Dużym plusem jest to, że lokal znajduje się w ścisłym centrum miejscowości przy głównej ulicy, oczywiście nie zakładam, że będę siedział w 4 ścianach czekając na klienta.


Pozdrawiam,
Marcin
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

28 cze 2012, 09:37

Nie lepiej tam kantor otworzyć?
____________________
suknie ślubne
rtcars
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:30 gru 2015, 11:18

30 gru 2015, 11:56

To dobre rozwiązanie
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl