Usługi prawne

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
kojot
Posty:2
Rejestracja:08 paź 2015, 11:02

08 paź 2015, 11:09

Usługi prawne oferowane przez aplikanta adwokackiego. Zakładanie spółki jawnej, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, rozwiązywanie. Porady i mnóstwo innych usług związanych z prawem wiadomości o spółce cywilnej dostępne na stronie internetowej.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

31 paź 2015, 20:24

A jak przez aplikanta to jest trochę taniej? ;)
Awatar użytkownika
kojot
Posty:2
Rejestracja:08 paź 2015, 11:02

02 lis 2015, 02:19

A co do cen to nie wiem jak to będziesz widział - każdy ma jakieś swoje doświadczenia i porównania. Nie chciałem żeby to zabrzmiało jak jakaś reklama, lepiej kontaktuj się w takich sprawach osobiście :) Ja znalazłem tam kilka informacji na temat odpowiedzialności wspólników za długi spółki cywilnej, bo przez wspólnika oszusta popadliśmy w problemy. Jakoś udało się to odkręcić, ale co nerwów straciliśmy to nasze. Tak czy siak uratowało nas to, że zaciągał długi niby na spółkę cywilną, ale nie był uprawniony do samodzielnej reprezentacji spółki.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

10 sty 2016, 18:44

Jest też opcja żeby sprawdzić sobie takie porady przez internet, a potem ewentualnie się umówić. Rozwiązaniem problemu może być np. strona http://lexpatronum.pl/porady-prawne, która jest dość popularna, ale może jeszcze nie słyszałeś o niej to Ci podrzucam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl