po jakim czasie zwrot inwestycji

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

15 gru 2015, 12:32

hej
na szybko powstał pomysł bo jest okazja do wynajecia lokalu na promocyjnych warunkach w centrum mojego miasta, żeby założyć sklep. mam trochę oszczędności, ale wiem że taka inwestycja nigdy nie pochłania tyle ile się założy, tylko jeszcze więcej. Więc nie wiem czy przypadkiem nie zdecydować się na sprzedaż internetową. Jaki jest mniej więcej czas jaki jest potrzebny, żeby taka inwestycja w sklep stacjonarny się zwróciła zakłądając, że będę miał klientów na bieżąco?
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

05 sty 2016, 03:01

Umownie przyjmuje się rok czasu ale wg mnie nie właściwie bo jest tyle różnych części składowych na to zwracanie inwestycji, że naprawdę jakiekolwiek prognozowanie bez danych nie ma sensu. Możesz przecież wykupić szablon sklepu internetowego za 10.000 a równiedobrze za 1.000, wtedy albo Ci się zwróci szybciej albo nie. Nawet szkielet sklepu z neta, obsługa przez jakiegoś virtualnego asystenta, to abonament. Dopiero po podliczeniu tego ile chcesz wydać i czym handlować można cokolwiek powiedzieć
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

05 sty 2016, 07:59

No raczej liczyłem na zrobienie wszystkiego tanim kosztem, skoro klient nie wchodzi nie ogląda tylko ma na odległość. Szablony przeceiż można znaleć za darmo alb o półdarmo oby jakieś takie proste były to wydaje się że eleganckie. Raczej w ten sposób to myslałem.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

05 sty 2016, 09:51

Każda inwestycja wymaga nakładów finansowych. Jeśli nie dasz nic od siebie, to nie masz szans na przyciągnięcie klienta. Sprawdź sobie ofertę eSprzedaz.com, tam masz i oprogramowanie, i asystenta sprzedaży. Jest też mnóstwo cennych wskazówek dotyczących poruszania się z korzyścią dla swojej działalności. WYdaje mi się, że lepiej cięzko jest znaleźć za takie pieniądze.
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

15 sty 2016, 11:02

My oprócz strony internetowej mamy teraz konto na allegro :) Troche się przerażałem kostzami, ale mi podesłali to narzedzie http://www.aukcjoner.pl/ i to strasznie pozwala zaoszczedzic, miedzy innymi na galeriach (a klienci uwielbiają mieć 472638239 zdjęć jednego produktu). Tak wiec ja tak wyszłedłem na przeciw.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl