Jakiej firmie zlecić budowę hali

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

15 kwie 2015, 13:00

Witam . Szukam obecnie profesjonalnej firmy, która zaprojektuje oraz zajmie się realizacją hali magazynowej . Czy możecie polecić jakiegoś wykonawcę? Interesuje mnie Warszawa.
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

06 maja 2015, 10:24

A ile chcesz na to przeznaczyć i czy chcesz oddać całkowicie inicjatywę firmie, która ma projektować i budować czy raczej zależy Ci, by samemu dobrać posadzki przemysłowe oraz materiały, z jakich hala ma zostać wybudowana?
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

16 gru 2015, 10:51

Przede wszystkim należałoby pomyśleć o odpowiednimoznakowaniu drogi, firma Unistop się tym zajmuje. Mają w swojej ofercie zarówno sprzedaż jak i wynajem znaków drogowe, możesz się też zwrócić do nich w sprawie zaprojektowania organizacji ruchu.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

13 sty 2016, 18:51

Możesz sobie jeszcze zobaczyć ofertę firmy www.frisomat.pl/Zastosowania/Hale-tymczasowe.aspx swego czasu o nich pisali. Nie wiem też ile chcesz wydać, ale możesz sobie przejrzeć ofertę.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

15 sty 2016, 14:46

Tommy12 pisze:Możesz sobie jeszcze zobaczyć ofertę firmy /www.frisomat.pl/Zastosowania/Hale-tymczasowe.aspx swego czasu o nich pisali. Nie wiem też ile chcesz wydać, ale możesz sobie przejrzeć ofertę.

Wygląda to bardzo sensownie :)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

14 paź 2016, 09:20

Firma do budowy hali powinna być porządna i pewna, ale jednocześnie je jest to jedyna firma, o jakiej powinno się myśleć. Często przy tego typu budowach potrzebne są również znaki i oznakowania dróg jak chociażby znaki poziome na drodze: mangopress.pl/co-to-jest-oznakowanie-poziome/. Tak więc budowa hali to jedno, ale trzeba również pamiętać wielu innych aspektach, które w trakcie budowy muszą być spełnione, a to wymaga większej ekipy i często większej ilości firm, które będą współpracować ze sobą.
Kamilm
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:25 sie 2016, 21:14

15 paź 2016, 15:32

Dzień dobry! Piszę, ponieważ chcę polecić super stronę: obligacjemakler.pl/ Można tam znaleźć naprawdę dużo istotnych informacji z branży finansowej, które przydadzą Wam się w celu rozwiązania różnych problemów tej natury, albo po prostu w życiu codziennym  Polecam!
lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

28 sty 2017, 14:33

apogeum pisze:Szukam obecnie profesjonalnej firmy, która zaprojektuje oraz zajmie się realizacją hali magazynowej. Czy możecie polecić jakiegoś wykonawcę?
Projekt i budowę hali magazynowej najrozsądniej zlecić firmie, która ma doświadczenie w generalnym wykonawstwie tego typu budynków, jak Adamietz - ma wielu doświadczonych inżynierów i monterów, oraz profesjonalny sprzęt, warto ich sprawdzić, na adamietz.pl/budownictwo/generalne_wykonawstwo/ jest trochę o ich ofercie, wykonują zarówno żelbetowe, jak i stalowe konstrukcje.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

27 mar 2017, 11:53

Jeśli chodzi o halę produkcyjną, to jej projekt i budowę warto powierzyć doświadczonej firmie. najlepiej sprawdzi się konstrukcja stalowa - jest mniej kosztowna i bardziej praktyczna od innych rozwiązań. Armaturę przemysłową do takich obiektów można z kolei znaleźć u Tro-Instal - to jedna z czołowych firm na tym rynku, można u nich znaleźć m.in. reduktory ciśnienia www.troinstal.pl/Reduktory_ci%C5%9Bnienia,sidemenu9.html i różnego rodzaju zawory.
AnetaW
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:30 sie 2010, 19:25

28 mar 2017, 10:17

Z tego co się orientuję, mój szwagier dla swojej firmy budował hale blaszana i pomogła mu w tym firma Kobex agrohale.eu/hale-obudowane-blacha/. Do tej pory nie narzekał więc chyba jest wszystko dobrze. Firma wykonuje wiele innych rozwiązań, jeśli chodzi o budowę dużych hal, w stosunkowo niskich cenach więc myślę, że warto sprawdzić ;)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl