jak skorelować sklep z allegro i ebay

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

16 sty 2016, 04:10

witam ekipę!
przez cały czas odkąd rok temu założyłem firmę prowadzę równolegle trzy zaątki sprzedażowe - ebay, allegro i sklep internetowy. dopiero dotarło do mnie, że może jest już jakieś oprogramowanie pozwalające zintegrować zarządzanie tymi trzema, żeby w jednym miejscu o nich wszystkich zbierać informacje. jeśli tak, to proszę - pomóżcie. zależy mi na zyskaniu trochę wolnego czasu, bo już nie wyrabiam z tym wszystkim.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

22 sty 2016, 22:47

Wprawdzie ja z yebayem nie mam nic wspólnego ale wiem, że allegro ze sklepem można bez problemu ogarnąć za pomocą sellasist bo sam korzystam. I na pewno nie zdecydowałbym się na samodzielne prowadzenie. Gościu, aż dziw że jeszcze masz tą firmę bo ja pamiętam przy kilku zamówieniach jeszcze jako nieopierzony sprzedawca, zacząłem od mylenia wysyłek. Sell to porządna firma prowadzi, bo kilka razy jak miałem jakieś wątpliwości a że nie poruszam się raczej telefonicznie to za każdym razem odpowiedz mailowo tego samego dnia i tłumaczyli jak krowie na miedzy wszystko grało.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

25 sty 2016, 07:21

Oj, sory za aktualny brak wcześniejszego postu. Dzięki @sombrero za wyczerpującą odpowiedź. W takim razie prawdopodobnie zdecyduję się na sellasist, skoro jest możliwość startu za free i wypróbowanie. Przejrzałem ich wszystkie usługi, kilka mi jest nie potrzebnych ale do ebay już widzę, że i sellbooster się przyda i fotolister na pewno.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl