Brak ubezpieczenia

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

meritums
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:05 lis 2009, 12:39

08 gru 2009, 19:44

Na swoim przykładzie moge powiedzieć, że jednym z większych zaniechań , przy zakładaniu czy też prowadzeniu firmy jest brak dobrej polisy ubezpieczeniowej, dwa razy mój lokal to odczuł i moja firma zanim naprawiłem to zaniedbanie.
Shades
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:11 lis 2009, 20:38

12 gru 2009, 16:15

Mógłbyś mi bardziej przybliżyć ten temat? Ile kosztuje "realnie" dobra polisa dla małej firmy, w której pracuje 8 osób? Aha byłbym zapominał jeśli możesz to napisz mi czy posiadasz obecnie taką polisę może wiesz na co zwrócić tutaj uwagę i na co uważać? Nie chciałbym popełnić jakiegoś błędu a zainteresował mnie ten temat.
meritums
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:05 lis 2009, 12:39

18 gru 2009, 11:34

W tej chwili wybrałbym tą nowa ofertę pzu dla firm, duży wybór pakietów różnych i pomoc doraźna fachowców w razie nieszcześliwych zdarzeń, na ich stronie wszystko jest dokładnie opisane.
Manolo
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:26 lis 2009, 13:18

12 sty 2010, 16:11

Fakt kto nie przerobi tego na własnej skórze ten nie doceni ubezpieczenia i jego wagi. Ale cóż człowiek uczy się na błędach, najlepiej gdyby były to błędy cudze.
meritums
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:05 lis 2009, 12:39

20 sty 2010, 12:07

Rozmawiałem z włascicielami firm , które skorzystały w różnych sytuacjach z tego assistanca i mówia , że sprawdza to się dobrze, bardzo praktyczna i pomocna opcja.
grelka32
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:10 paź 2011, 11:06

27 paź 2011, 18:18

Prowadzenie firmy bez ubezpieczenia to jak jazda bez trzymanki,a o szczególach ubezpieczenia trzeba rozmawiac indywidualnie i najlepiej z kilkoma tow. ubezp.aby porównać oferty.
rtcars
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:30 gru 2015, 11:18

30 gru 2015, 11:57

tu masz kalkulator ubezpieczenia firmy http://tanieubezpieczenia.com.pl/kalkul ... -dla-firm/ sam sobie obliczysz składkę
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

10 lut 2016, 08:37

Ubezpieczenie to podstawa. A niech się coś stanie i co wtedy... Bez dobrego ubezpieczenia ani rusz. Trzeba przecież w jakiś sposób chronić swój dobytek a tak się składa że to jest jedna z najważniejszych spraw które musimy mieć załatwioną. Z swojej strony mogę polecić sprawdzoną przeze mnie https://www.allianzdirect.pl/ Pewnie każdy słyszał bo co raz więcej klientów decyduje się na jedną z ich ofert ubezpieczeniowych.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

02 wrz 2016, 09:40

Brak ubezpieczenia to podstawowy błąd, jaki popełniają ludzie zakładający firmę. Przyczyny są różne, czasem jest to szukanie oszczędności tam, gdzie się nie powinno, czasem lekkomyślność lub brak doświadczenia. Czasem warto ruszyć wyobraźnią lub chociażby skorzystać z doświadczenia innych. Jeżeli ktoś z forumowiczów prowadzi małą lub średnią firmę i jeszcze jej nie ubezpieczył, to polecam tę ofertę https://www.gothaer.pl/pl-dla-firm-prod ... -gobiznes/ Jak pisał meritums, taka lekkomyślność lub brak wyobraźni może narazić firmę na niemałe szkody.
solinka
Użytkownik
Posty:112
Rejestracja:01 cze 2016, 23:37

29 cze 2017, 18:21

teraz jest tyle różnych ofert ubezpieczeń, że naprawdę nie wiadomo co wybrać...Wiadomo warto ubezpieczyć "więcej" niż mniej jeśli tylko nas na to stać, ale też nie ma co popadać w paranoję.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl