Agencja reklamowa Pretende

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Pretende
Posty:1
Rejestracja:09 cze 2015, 09:05

09 cze 2015, 09:08

Agencja reklamowa Gdańsk??? Najważniejszy jest dla nas projekt i jego przedstawienie. Istotne jest to, że możemy zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy zamawiając pełną usługę u nas zamiast kolejne usługi w różnych miejscach. Mamy tak szeroki wybór, że nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu coś dla siebie. Przy większych zamówieniach jest możliwość uzyskania upustu, który może nawet sięgać 50%. Staramy się żeby nasze reklamy były zawsze „na czasie", jednak najistotniejsze jest dla nas zadowolenie i zaspokojenie potrzeb klienta. Zamawiając kompleksowy projekt, lub będąc stałym klientem, otrzymują Państwo usługę, za którą u grafika musieliby Państwo zapłacić nawet do 3000 zł w cenie materiałów. Nasz zespój jest doskonale wykształcony z dziedziny tworzenia projektów graficznych i posiada wieloletnie doświadczenie. Służymy pomocą w wyborze materiału, sposobu realizacji czy rozplanowaniu kampanii reklamowej. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do naszego biura – Gdańsk, ul Jaśkowa Dolina 60.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

31 mar 2016, 10:34

Wygląda to bardzo dobrze szkoda tylko że to nie w moim rejonie. Tak sobie przeglądam różne agencje reklamowe w Warszawie i jest tego od groma. I tylko pytanie na którą się zdecydować. Przeglądam sobie w internecie różne opinie i bardzo spodobała mi się http://www.kreatormarki.pl/ Słyszeliście może coś na jej temat ? Nie mam czasu zajmować się reklamą dlatego chcę im zaufać w tej kwestii
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl