rozwiązanie dla prowadzących własne firmy

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

karol
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:23 kwie 2009, 13:53

01 gru 2009, 15:41

Nie wiem czy to ciekawostka czy nie ale myślę że się nada. Nawet jako początek tego działu. Wiedzieliście że tak jak mają kablówki i łączą net z tel to można tak zrobić dla firm z biznesowymi stawkami? Ja dziś znalazłem to przypadkiem w necie i okazuje się że biuro może ograniczyć nieco wydatki biorąc jedna usługę łączącą wszytko co potrzebne. Na razie znalazłem to w TP jako biznes pakiet ale googlam w celu znalezienia ofert konkurencji. Chyba że wy coś wiecie.
Awatar użytkownika
citano
Posty:1
Rejestracja:12 maja 2016, 19:02

12 maja 2016, 19:04

dobrze wiedziec. pozdrawiam :)
carpe diem
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

13 maja 2016, 12:09

hm, nie wiedziałem i dziwne że mało isę o tym mówi. zresztą, jak z większością fajnych ofert. mój kumpel postawił sobbie dużo po mnie sklep internetowy, z moją pomocą. ale jak wychaczyl oprogramowanie od esprzedaz.com i mu się sprawdziło doskonale wręcz to się słowem nie odezwał że fajne, można sprawdzić na darmowych wersjach itd. w tym kraju tak ze wszystkim...
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

20 lis 2017, 08:40

A co sądzicie o systemach do zarządzania wydatkami firmowymi takimi jak https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... nalxpense/ Podobno TMF InternationalXpense to wyjątkowe rozwiązanie umożliwiające zarządzanie wydatkami. Jest to uniwersalny szablon, który można dostosować do potrzeb naszej firmy. Jest on dostępny w ponad 25 językach, z usługą sprawdzania wniosków o zwrot wydatków w lokalnych językach. Główne zalety tego programu to szybszy zwrot wydatków, większa przejrzystość procesu zwrotu wydatków oraz dostęp 24/7 do wniosków o zwrot wydatków poprzez bezpieczną platformę on-line.
Adrian4
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:06 gru 2016, 19:06

06 gru 2017, 17:25

Ja mogę polecić program do faktur i dokumentów, któy jako jedyny na rynku generuje plik JPK. https://afaktury.pl/ Faktycznie daje taką możliwość, bez przerzucania tego obowiązku na księgową.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl