Meritum Bank - wasze opinie na temat banku.

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

konta.lokaty
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:22 wrz 2011, 17:11

22 wrz 2011, 19:27

Meritum to nowy bank na polskim rynku jednak obecnie, aby zdobyć klientów proponuje dosyć atrakcyjne oferty niektórych produktów (np, lokaty bankowe). Jestem natomiast ciekawy jakiś opinii na jego temat. Macie już jakieś doświadczenia?
Konto oszczędnościowe - blog z informacjami o kontach oszczędnościowych.
Rankingi lokat bankowych - znajdź najlepsze lokaty terminowe.
kalisk
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:11 mar 2013, 20:21

11 mar 2013, 20:26

Myślę że to solidny Bank
Twój ulubiony Katalog strony dodaj wpis za darmo
klakier
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:16 gru 2015, 13:47

26 mar 2016, 16:57

Bank jest całkiem niezły. Często korzystałem z jego usług również przy kredytach walutowych. Wymieniałem kasę tutaj: http://ergokantor.pl/kontakt.html , a później po dobrym kursie zwracałem pieniądze w banku. Takie połączenie dobrego banku i dobrego kantoru sprawdza się naprawdę dobrze:)
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

19 maja 2016, 11:12

Nowy bank to zawsze ryzyko jak nie ma ugruntowanej pozycji na naszym rynku. Ja od zawsze jestem w banku https://santanderconsumer.pl/ są już sporo czasu w naszym kraju i cieszą się sporą popularnością. Jak dla mnie to bardzo dobry wybór jeśli ktoś kieruje się doświadczeniem oraz historią banku. Na ich stronie można jeszcze znaleźć masę ofert kredytowych i różnego rodzaju kont. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl