panele sprzedaży

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

30 cze 2016, 16:17

cześć, od jakiegoś czasu udzielam się na allegro i żeby zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje odwiedzam też aukcje innych użytkowników. zauważyłam, że jest mnóstwo różnego rodzaju ulepszeń, typu galerie albo panele i te ostatnie własnie mnie interesują. mnogość ofert jednak mnie przeraża, co osoba to z innej firmy panel. czym one właściwie się od siebie różnią, oprócz ceny rzecz jasna... ;) pozdrawiam!
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

30 cze 2016, 17:51

Waląc w prost to zwłaszcza ceną. A poza tym to wygląd i support - psują się tak samo ale naprawa bywa szybsza lub czekasz w nieskończoność.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

02 lip 2016, 02:08

Nie bagatellizowałabym wyglądu. Jak masz edytor i możesz sobie zmieniać jeszcze te panele to należy z tego korzystać bo klienci to wzrokowcy. Jak masz burdel na stronce to nikt niczego od Ciebie nie kupi choćby przez to, że nie będzie mógł doszukać się info. Wymarzone żeby mieć jeszcze w panelu info o produkcie ale ostatnie miejsce w jakim się natknęlam ze szczegółowym opisem w panelu było takie, że gość sobie życzył za taką usługę 60zł na miesiąc - paranoja.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

02 lip 2016, 12:09

Ile??! To ja nie wiem jakie Ty zakamarki internetu odwiedzasz, bo ja mam wersję full premium ze wszelkimi udogodnieniami poniżej 20zl!!!
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

02 lip 2016, 14:14

Podaj namiary jeśli możesz, chętnie obejrzę wykaz funkcji itd. Dla mnie to i tak nie mało, ale przynajmniej będę miała porównanie czy tamte wyższe ceny to zasługa większego zakresu możliwości czy czyste naciągactwo.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

03 lip 2016, 10:59

Odsyłam http://sellbooster.pl/cennik bo masz tabelkę pokazującą wykaz funkcji wchodzących w premium - nie sądzę żeby to była aż taka usługa, żeby miała jeszcze sprzątać i gotować, tylko wtedy dąłbym gdzie indziej 60 zł. Nie dawaj się naciągać na przyszłość tylko lepiej szukaj albo po prostu zwracaj uwagę bo esprzedaż się nawet reklamuje z tego co zdążyłem zauważyć
Awatar użytkownika
fred556
Posty:1
Rejestracja:15 lip 2016, 10:32

15 lip 2016, 10:35

Panele mimo swoich wad ułatwiają pracę
gonsior
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:18 maja 2016, 16:12

20 paź 2016, 12:40

Oprócz paneli dobre są też galerie, które można swobodnie edytować w panelu. Nie trzeba dzięki temu otwierać każdej aukcji i ręcznie jej edytować. Ja mam kilkaset różnych aukcji i korzystam z narzędzia https://sellia.pl które można powiedzieć, że uratowało mi życie w pewnym momencie. Wyobraźcie sobie że macie 700 aukcji i na każdej musicie coś podmienić. Ja miałem podobnie, musiałem pozmieniać zdjęcia i inne grafiki na aukcjach, ale właśnie z pomocą przyszła mi podana wcześniej strona. Polecam wszystkim, którzy mają bardzo dużo aukcji!
Dorota
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:19 paź 2016, 18:11

08 lis 2016, 22:19

To są głównie narzędzia dla profesjonalnych sprzedawców, którzy maja masową liczbę produktów a allegro wykorzystują jako profesjonalną platformę handlową a nie giełdę incydentalnej sprzedaży
Dla czytelników forum proponuję rabat na haslo BiF24 na zaknięte szkolenia dla pracowników
oraz moje wyjazdy team building w całej Polsce, w dowolnym ośrodku szkoleniowym.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

20 sty 2017, 05:29

a ja wiem czy wad? do tej pory korzystam z sellbooster a przecież trochę czasu już minęło i swoją pozytywną opinię jak najbardziej podtrzymuję :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl