Impreza firmowa

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
jaranna
Posty:1
Rejestracja:12 wrz 2016, 16:49

12 wrz 2016, 20:13

Szukacie dobrego miejsca na imprezę firmową i nie wiecie gdzie można się w dzisiejszych czasach nieźle bawić ? Wypróbujcie koniecznie escape room warszawa ostatnio ze znajomymi firmy byliśmy w tym niesamowitym miejscu, nawet 43 osoby grające naraz, wiele nagród, vouchery dla najlepszych, zwrot kosztów jeśli nie będziecie zadowoleni, więcej informacji na stronie głównej !
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

16 wrz 2016, 13:22

Te escape roomy ostatnio stały się dosyć popularne, ale i sama wiele dobrego o tym słyszałam.
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

20 wrz 2016, 12:40

Tk, to rzeczywiście bardzo integrująca zabawa.
sabina
Użytkownik
Posty:53
Rejestracja:17 paź 2016, 11:30

18 paź 2016, 18:33

A co sądzicie o pokazie sztucznych ogni na imprezie integracyjnej? Myślałam, żeby zorganizować wyjazd w góry, do jakiegoś pensjonatu, tam ognisko i właśnie fajerwerki. Polecacie może Tropic fajerwerki?
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

01 lis 2016, 21:14

Ale masz na myśli taki firmowy wyjazd integracyjny, tak? Jesli dobrze odgadłem Twoje myśli to zam miejsce, w którym na pewno będziecie się dobrze bawić. My byliśmy tam z firmy i oceniamy tamten wyjazd za najlepszy integracyjny na jakim byliśmy. To była Kudowa Zdrój, ta uzdrowiskowa miejscowość. A hotel Verde Montana, hotel klasa! Jest i spa, i park wodny, i wiele innych atrakcji. Ale najfajniejsze i tak jest to, że zamuja się tak naprawdę organizacją naszej integracji. Mają różne opcje do wyboru, zależy co grupa preferuje. My wybraliśmy dzień na "ranczu" czyli western city. Tam cały dzień konkurencji i zbierania za nie punktów. A do tego dobre jedzenie. Bawiliśmy się świetnie i integracja faktycznie się udała. Widziałem, że mają tez i inne ciekawe oferty, więc może jeszcze kiedyś wybierzemy się tam na firmową integrację :)
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

02 lis 2016, 13:19

Chętnie wybrałabym się na narty na taki wyjazd.
pogoda
Użytkownik
Posty:70
Rejestracja:08 sie 2016, 19:48

18 lis 2016, 20:50

Na dobrej imprezie firmowej z pewnością przydałby się dobry alkohol. W taki możecie się zapatrzeć na stronie http://alkohole.eurocash.pl/. Bardzo często zaglądam na tą stronę przed proszoną wizytą, bo z pustą ręką nie wypada pójść.
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

22 lis 2016, 13:05

idzie zima to można zorganizować jakiś wypad w góry na narty albo tak po prostu.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 sty 2017, 10:50

Można zawsze zorganizować elegancki firmowy obiad w jakiejś ładnej restauracji. Miałem kiedyś taki firmowy obiad w hotelu best western efekt express w krakowie. Wszystko wypadło bardzo fajnie, a pracownicy byli zadowoleni, bo to naprawdę ładne miejsce.
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

14 lut 2017, 15:31

Jeśli nie macie pomysłu na to gdzie zorganizować taki wyjazd to koniecznie jeździe w góry. To najlepsze miejsce na takie okazje. Świetne i pełne atrakcji wyjazdy integracyjne w góry zapewnia firma z Istebnej bcamp.pl/dla-firm/, dzięki której spędzicie wspólnie niezapomniany czas i to w towarzystwie pięknych gór w Istebnej. Wrócicie pełni energii i z naładowanymi bateriami.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl