Gastronomia

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

morek8
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:08 lis 2016, 20:42

08 lis 2016, 21:05

witam,

najlepiej w szybkie jedzonko, kebaby, tortille, burgery, itp..Dobry punkt w mieście gwarantuje dobre zyski. Oczywicie musi być smacznie i cenowo przystępnie. Jakaś mała reklama na fejsie i sukces gwarantowany:)
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

31 mar 2017, 08:24

Tak produkty oleiste bardzo się przydają przy gastronomii. Ale trzeba pamiętać potem o utylizacji odpadów, które powstają. Najlepiej nawiązać współpracę z firmą, która skupuje olej przepracowany. Jest to wiele korzystniejsze od zajmowania się tym samemu. A tą kwestią trzeba się zająć, bo inaczej nici będzie z naszego biznesu. Sanepid nie pozwoli na działalność. W tym biznesie trzeba zważać na różne rzeczy, o których inni przedsiębiorcy nie myślą. Jest to jednak ciężki kawałek chleba.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

12 maja 2017, 16:38

Witajcie! Biznes w gastronimii jest jak najbardziej dobrym pomyslem ale wiadomo nie mozna tego robic od tak sobie , najwazniejsze by znac sie na tym co sie robi i robic to dobrze. Ja zainwestowałam w fajne opakowania z tektury z nadrukiem na pudełku , w takie opakowanie pakuję jedzonko dietetyczne dla klientów i powiem Wam że jest to bardzo fajna forma reklamy bo klientom sie podoba. Zamawiałam to tutaj http://www.opax.pl/opakowania-tektury-litej/
także jak dla mnie najlepsze formy reklamy są te niestandardowe
Awatar użytkownika
snickers
Posty:4
Rejestracja:29 maja 2017, 10:34

29 maja 2017, 10:40

A ja noszę takie spodnie do pracy http://brsnickersworkwear.pl/content/6- ... -generacji a tamte Twoje też są całkiem nie złe
Awatar użytkownika
adalika
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:28 cze 2017, 14:19

28 cze 2017, 14:26

No gastronomia nie jest łatwym kawałkiem chleba, ale teraz dzięki informatyzacji mam wrażenie, że z jednej strony łatwiej jest zdobyć klienta (choć z drugiej konkurencja jest ogromna). U mnie w restauracji wprowadziliśmy ostatnio usługę "aplikacja do zamawiania jedzenia ", dzięki czemu nasi klienci mogą bez problemu zdalnie zamówić jedzenie ze swojego telefonu. Gdyby chciał ktoś coś poczytać to zachęcam zajrzeć tu: http://www.mojegastro.pl/aplikacja-z-menu/
natalia7
Użytkownik
Posty:362
Rejestracja:07 mar 2017, 16:27

27 lip 2017, 20:12

Żeby zacząć ten biznes to na pewno warto zrobić odpowiednie kursy gastronomiczne dla siebie i swojej załogi, żeby umieć odpowiednio zaprezentować swoje potrawy. Odpowiednia prezentacja przyciągnie głodnych klientów.
Awatar użytkownika
korner
Użytkownik
Posty:14
Rejestracja:28 cze 2017, 13:32

07 sie 2017, 09:35

Może warto pomyśleć też o dostawcach, którzy zaoszczędzą nam czas. Ja korzystam z usług dostawcy warzywa dla gastronomii Rogowskiego. Zawsze świeże i na czas. Polecam ;)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 sie 2017, 12:10

W takim biznesie jak gastronomia zdecydowanie trzeba posiadać coś, co pozwoli nam się wybić i wyróżnić z pośród ogromnej konkurencji. Takim złotym środkiem może być automatyzacja restauracji. Twoi klienci będą zadowoleni tempem i jakością przyjmowania zamówień przez kelnerów, a Ty będziesz miał zawsze rękę na pulsie. Plan stołów, karty techniczne, inwentaryzacja i fiskalizacja sprawiają, że taka aplikacja okaże się idealnym rozwiązaniem dla każdej restauracji. Poster — jest projektem powstałym by pomóc Twojemu biznesowi osiągnąć jakościowo nowy poziom zarządzania. Poster to system automatyzacji, która pozwala odejść od papierowego systemu raportowania Twojej działalności. Od teraz dokumentacja będzie prowadzona i kontrolowana przy pomocy iPada. Wystarczy tylko zainstalować naszą aplikację na iPadzie i kupić sprzęt, który kosztuje 700$. Jest to kwota kilkakrotnie niższa niż koszt standardowego systemu, cena którego przekracza 5000$. Poster jest prosty w użyciu; opanowanie go, zajmie ci maksymalnie 15 minut. Prowadzenie dokumentacji, zarządzanie sprzedażą, inwentaryzacja, drukowanie rachunków stanie się kwestią jednego kliknięcia. Zapoznaj się z ofertą https://joinposter.com/pl
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

22 lis 2017, 12:22

Zgadzam się z tym w zupełności i też postawiłabym na dobre wyposażenie gastronomii, czyli miedzy innymi zmywarki Winterhalter. Firma stosuje najnowocześniejsze technologie w celu zminimalizowania zużycia wody, energii i środków myjących we wszystkich swoich zmywarkach. Ogranicza to znacząco koszty eksploatacyjne.
czarek
Użytkownik
Posty:137
Rejestracja:19 kwie 2016, 19:41

24 lis 2017, 20:56

W sprawie wyposażenia punktów gastronomicznych warto zapoznać się jeszcze z tą stroną http://gastroprodukt24.pl . Można znaleźć wiele sprzętów, bez których praca w gastronomii nie jest możliwa. Warto zajrzeć i porównać z innymi ofertami.
Zablokowany

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl