Hałas w pracy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

25 lis 2016, 13:03

Witam. Pracuje w dużym zakładzie stolarskim i muszę przyznać że ostatnimi czasy jest tutaj na prawdę głośno. Sądzę nawet że zostały przekroczone jakieś normy ustalone w BHP. No ale przecież trzeba by to sprawdzić specjalistycznym sprzętem. Niestety moja firma jakoś nie kwapi się do tego mimo że były już sygnały do kierownictwa w tej sprawie. A przecież wystarczyłoby zamówić fachowców z http://eco-noise.pl/ którzy specjalizują się w pomiarach hałasu a dzięki ich wynikom jest podstawa do tego aby podjąć jakieś działania które miałby na celu poprawę sytuacji. Wchodząc na ich stronę możemy dowiedzieć się że jest to bardzo dobra firma która świadczy usługi z zakresu wszelakich pomiarów hałasu w środowisku, w tym m.in. od zakładów produkcyjnych, dróg, kolei, urządzeń i maszyn. Wszystkie pomiary są wykonywane przez wykwalifikowanych wibroakustyków z wieloletnim doświadczeniem. Także przeczytałem opinie na ich temat i bardzo wiele firm korzysta z ich usług. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Czy u Was w firmie zdarzają się takie okresowe pomiary hałasu ?
Tusia
Użytkownik
Posty:414
Rejestracja:10 lut 2014, 12:48

27 lis 2016, 13:37

kiedy mnie w pracy przeszkadza hałas to zakładam słuchawki do uszu i włączam muzykę.
Awatar użytkownika
KasiaLo
Posty:3
Rejestracja:27 lis 2016, 15:49

27 lis 2016, 15:56

nie wiem czy nie powinna firma sprawdzić poziomu hałasu bo muszą być spełnione odpowiednie normy. Jeśli nie to trzeba skołować słuchawki aby zadbać o zdrowie bo ma się tylko jedno.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl