jak odzyskać pieniądze od dłużnika

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

16 sty 2017, 22:33

Ktoś pisał o takim biurze detektywistycznym bia.com.pl i ja również słyszałem niedawno pozytywne opinie na jego temat. Z tego co wiem są bardzo skuteczni i szybko potrafią pomóc. Ja na szczęście nie mam takich problemów, ale dobrze wiedzieć kto się takimi rzeczami zajmuje, ponieważ jak widomo różnie w życiu bywa.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 lut 2017, 18:28

ja też słyszałem, że niektóre agencje detektywistyczne również ściagają długi. Na przykład taka agencja mb detektywi, która pracowała dla mojego kolegi. Pamiętam, że miał właśnie problem z niewypłacalnym klientem, ale dzięki pomocy agencji odzyskał swoje pieniądze.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

10 kwie 2017, 20:21

czyli faktycznie obecnie popularna jest pomoc biura detektywistycznego z tego co tu widzę, ale w sumie trzeba próbować wszystkiego.ja czytałem o tym bia.com.pl i warto znać takie rozwiązania
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

27 kwie 2017, 11:40

Nie znam się na tym ale mam namiar na dobrego komornika sądowego: http://www.czosnyka-komornik.pl
Zajmuje się realizacją m.in. orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne, niepieniężne m.in. opróżnienie lokalu z ruchomości lub osób (tzw. eksmisja), wydanie nieruchomości, sporządza protokoły stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora etc. Może Ci pomoże.
Awatar użytkownika
Czokij
Posty:2
Rejestracja:10 lut 2017, 10:18

17 maja 2017, 10:04

Wydaje mi się, że najlepiej zgłosić się do firmy, która specjalizuje się w odzyskiwaniu takich należności. Sama się nad tym zastanawiam, bo wpłaciłam sporą sumę na wyjazd zorganizowany w góry, który się nie odbył. Biuro podróży miało mi już dawno zwrócić pieniądze, ale unikają kontaktu i nie wiem co mam robić. Przy okazji dowiedziałam się, że można sprawdzić, czy przedsiębiorcy są wiarygodni i nie mają jakiś nieuregulowanych zobowiązań - biuro informacji gospodarczej gromadzi takie dane. Podsyłam wam link do tej bazy https://erif.pl/promocja/sprawdzanie-za ... adluzenia/ . Szkoda, że nie wiedziałam o niej wcześniej...
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

13 cze 2017, 15:15

Jeśli tzw. metody miękkie nie pomogą - czyli wezwania do zapłaty, wysyłanie maili i telefony nie pomogą do wyboru masz dwa wyjścia - albo skorzystanie z pomocy firmy windykacyjnej (które niestety często stosują kontrowersyjne techniki) albo po prostu wdrożenie drogi sądowej. Możesz samodzielnie występować w sądzie lub mieć profesjonalnego pełnomocnika w postaci radcy prawnego - kancelaria-prawnicza-lodz.eu/nasz_zespol.php
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

25 wrz 2017, 08:53

Nie raz spotkałem się z tym, że dłużnik mówi iż nie opłaci tego teraz i proszę bardzo można go podać do sądu. Nie będzie się pierwszą taką osobą i nie ostatnią. A jeśli chodzi o takie sprawy to niestety wymagają one od nas nie tylko poświecenia nerwów, ale także jakiegoś zaplecza finansowego, bo po pierwsze sąd nie rozstrzyga za darmo. I faktycznie często za postępowanie sądowe obciążają pozwanego, ale niestety nie jest tak zawsze. I często te koszta są większe niż dług, który chce się ściągnąć. Zawsze też można się wycwanić i nie dopuścić do powstania długu. Jest taki trik. Jak podejrzewamy kogoś, że nie spłaci faktury to odsprzedajemy ją przed terminem spłaty. Wtedy jak dany klient nie zapłaci to nie my, ale firma, która od nas kupiła fakturę, użera się z dłużnikiem. Na https://www.monevia.pl/4-najczestsze-mi ... zy-faktur/ jest taka wzmianka o tym, że nie my ponosimy odpowiedzialność za faktury. Nikt do nas nie będzie miał pretensji, ponieważ my zachowaliśmy się fair, sprzedaliśmy fakturę przed jej terminem spłaty. Teoretycznie nie wiemy czy klient jest uczciwy i ją spłaci czy już nie
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

27 paź 2017, 10:06

Karolcia pisze:witajcie,
chciałam spytać o skuteczny sposób odzyskania pieniędzy od dłużnika. firma unika kontaktu, nie odbiera tel, nie odpisuje na maile...
Tutaj http://www.inwestycje-na-czasie.pl/dlugi-nadal-w-cenie/ znajdziesz bardzo dużo ważnych informacji. W dobie rozwoju gospodarczego na rynku pojawiają się firmy oferujące coraz to nowe usługi i produkty. Okazuje się, że w dzisiejszych czasach można zarabiać prawie na wszystkim. Ta zasada przyświeca między innymi firmom windykacyjnym, które ostatnio powstają i rozwijają się bardzo dynamicznie. Firmy faktoringowe oferują miedzy innymi wykupywanie długów oraz wykupywanie wierzytelności. Usługi takie są skierowane do firm i przedsiębiorstw, ale również do osób prywatnych.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

29 maja 2018, 17:29

Koniecznie trzeba skorzystać z pomocy specjalistów, firm, które się tym zajmują. Wiem, że tutaj http://solventoir.pl/ jest świetna firma, która pomaga w odzyskaniu długów. Warto skorzystać z takiej pomocy i odzyskać swoje pieniądze.
eklyop
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:31 maja 2018, 12:44

31 maja 2018, 12:45

skorzyustaj z pomocy jakiejś firmy, nie ma co się bawić samemu w takie sprawy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl