JAki prawnik z Wrocławia do obsługi?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

ludomir
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:27 kwie 2015, 09:34

27 kwie 2015, 09:38

Niedawno założyłem własną działalność. Pomyślałem, że potrzebuję do współpracy jakiegoś dobrego prawnika. Może być jakaś kancelaria internetowa ale może być też stacjonarna z Wrocławia. Możecie kogoś polecić?
macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

28 kwie 2015, 11:24

Obsługą prawną niewielkich firm zajmuje się pan Paweł Borowski. To adwokat z Wrocławia, ma kancelarię na ulicy Krupniczej, niedaleko Starego Miasta.
Sam jeszcze kilka miesięcy temu korzystałem z jego usług i byłem bardzo zadowolony z fachowości i szybkości działania tego pana. Ma on też ogromną wiedzę prawną, dzięki czemu udziela profesjonalnych porad.
Moim zdaniem lepszą opcją jest stacjonarna kancelaria, bo przynajmniej ma się pewność, że każdy jest tym, za kogo się podaje, podczas gdy przez internet porad może udzielać każdy, nawet jakiś stażysta.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

30 sie 2015, 21:10

Kancelaria Karczmarczyk zajmuje się m.in. sprawami firm. Są profesjonalni, więc warto.
Olga001
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:27 paź 2015, 10:51

27 paź 2015, 10:57

Prawnik jest bardzo pomocny. Ja rozkręcając firmę nie pomyślałam o tym żeby podpisać umowę z Którąś kancelarią w mojej okolicy. Ale kiedy klienci nie zaczęli płacić za dostarczony im towar czym prędzej naprawiłam mój błąd. Podpisałam umowę z bardzo znaną firmą w naszej okolicy http://chajdas.pl/ i teraz jestem dużo spokojniejsza.
mami
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:03 lut 2017, 18:57

03 lut 2017, 19:04

Niestety nie jestem z okolic Wrocławia ale w Katowicach polecam kancelarię adwokacką w Katowicach która ma dośc spore doświadczenie w różnych sprawach. Odezwij się do nich, a napewno pomogą Ci rozwiązać problem i doradzą, a napewno będziesz zadowolony.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

01 cze 2017, 21:12

Wszystkie sprawy prawne firmy możesz spokojnie powierzyć kancelarii Zaufany Prawnik. Mój znajomy także ich zatrudnił i je z nich bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. Mają świetnych fachowców i zawsze Ci pomogą we wszystkich kruczkach czy paragrafach. Polecam.
staszku
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:02 kwie 2018, 23:58

10 kwie 2018, 13:07

ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl