Jak się leczycie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

KarolC
Użytkownik
Posty:23
Rejestracja:23 cze 2015, 12:42

15 lut 2017, 14:44

Ja jestem z tych osób, co do lekarzy nie lubią chodzić. Jak typowy facet, wolę się leczyć po swojemu. Z byle przeziębieniem to nawet wstyd iść. Do jedynych specjalistów jakich chodzę, to stomatolodzy. Nie da się ukryć, że sam zęba nie wyleczę. Domowe sposoby odpadają, jeśli próchnica zaatakuje już zęba. Regularnie odwiedzam Klinikę Martomedica. Panie są bardzo pogodne, zawsze próbują uspokoić wystraszonego pacjenta. Jest to opieka prywatna, dlatego traktowanie pacjenta wygląda zupełnie inaczej, niż w państwowa.
Timolan
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:13 lut 2017, 12:01

15 lut 2017, 15:49

domowymi sposobami
centrum konferencyjne
Timolan
Użytkownik
Posty:21
Rejestracja:13 lut 2017, 12:01

20 lut 2017, 12:12

ja teraz popadłem w nałóg.

hotele we Włocławku
Lancelot
Użytkownik
Posty:139
Rejestracja:29 cze 2016, 15:04

20 lut 2017, 14:40

Ja się leczę siłą woli.
rennie
Użytkownik
Posty:428
Rejestracja:31 maja 2014, 14:34

27 lut 2017, 11:21

To zależy, co się leczy. Moim zdaniem lepiej nie robić tego na własną rękę, a udać się do specjalisty. Uważam jednak, że lepiej jest zapobiegać, a nie leczyć. Z pewnością zainteresuje Was fakt, że oczyszczanie organizmu można zrobić w sanatorium Polanica MedicalSensus. To bardzo dobre dla utrzymania zdrowia. Dzięki oczyszczającym kąpielom, kuracji pitnej i diecie przygotowanej przez specjalistów można znacznie lepiej zregenerować organizm.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

28 lut 2017, 18:41

Ja też kiedy choruję stosuję najpierw domowe sposoby, a potem dopiero idę do lekarza. bardzo mi pomagają tabletki z propolisem https://lyson.com.pl/suplementy-diety/2 ... 49608.html Wiecie, że propolis jest nazywany naturalnym antybiotykiem?
Lens74
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 cze 2016, 15:42

03 mar 2017, 14:10

Metody domowe są dobre, ale nie zawsze pomagają ;)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

20 mar 2017, 13:01

W wielu przypadkach lekarz jest po prostu niezbędny i taka jest prawda. Tak jest na przykład w przypadku leczenia zębów. Gdy wybieram gabinet dentystyczny to tylko ten sprawdzony, bo inaczej to nie ma sensu. Samemu się leczyć nie będę, a jak już idę do lekarza, to chce mieć pewność, że mi pomoże, a nie, że będę musiała szukać kolejnego i kolejnego.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

22 mar 2017, 11:32

Ja popieram – nie ma to, jak leczenie w prywatnych placówkach. Od razu czuć inne warunki niż w przypadku szpitali publicznych. Nie ma takich kolejek, lekarzy mają więcej czasu dla pacjenta i wszystko przebiega w milszej atmosferze. Może to tylko moje wrażenie ale ja mam doświadczenie i mogę porównać. Jest taka sieć szpitali i przychodni EMC Szpitale, którą znajomy bardzo mi polecał. Mają placówki na terenie większych miast np. w podwarszawskim Piasecznie: http://www.emc-sa.pl/nasze-placowki/pia ... al-sw-anny . Świetnie wyposażeni, z dobrą kadrą lekarzy – specjalistów i oddziałami praktycznie każdej dziedziny medycyny. Z tego, co wiem to można się u nich zapisywać i prywatnie i w ramach NFZ. Gdyby ktoś szukał namiaru na sprawdzoną przychodnię, to te są warte polecenia.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

22 mar 2017, 13:55

A tak apropo przeziębień i leczenia lekami bez recepty. Na suchy kaszel świetnym produktem jest syrop http://levopront.pl/
Jako jedyny hamuje kaszel w drogach oddechowych, a nie w centralnym układzie nerwowym jak pozostałe leki przeciwkaszlowe. Można go podawać dzieciom powyżej 25 miesiąca życia. Zapytajcie w aptece.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl