Zainwestuję w fundusz

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

02 sty 2017, 08:15

Witam wszystkich. Mam troszkę oszczędności odłożone w domu ale czas aby zaczęło na siebie zarabiać. Chcę tym samym zapewnić sobie na prawdę spokojną, bezpieczną przyszłość. Czytałem wiele na temat funduszy https://funduszenajlepsze.wordpress.com ... -funduszu/ jest to blog poświęcony właśnie tej tematyce. Jednak zależy mi na poznaniu jeszcze Waszego zdania. Będę na prawdę wdzięczny za Waszą pomoc.
mar339
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:10 sty 2017, 12:28

10 sty 2017, 12:58

No jak na moje warto w to zainwestować.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

19 sty 2017, 13:19

Można, ale na tym nie zyskasz. Ot pare zł. Czyli bez sensu. Chcesz konkretnie zainwestować, bezpiecznie i dochodowo to zapraszam pracapewna@gmail.com
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

09 mar 2017, 10:45

Inwestycja w fundusze emerytalne to moim zdaniem bardzo dobre posunięcie. Teraz gdy zarabiamy pieniądze mamy możliwość odłożenia nawet 200zlotych na fundusz emerytalny. Dzięki temu po około 20 latach będziemy mogli spokojnie żyć, nie martwić się, czy będziemy mieli pieniądze na leki, jedzenie. Chyba każdy z nas ma świadomość tego jak niskie są w Polsce emerytury i chyba każdy z nas ma styczność z osobami na emeryturze, które nie mają pieniędzy i żyją od pierwszego do pierwszego niejednokrotnie kupując na przysłowiowy zeszyt. Fundusz emerytalny ochroni nas przed taką sytuacją. Należy jednak dobrze przemyśleć wybór funduszu, poczytać o samych funduszach, żeby podjąć dobrą decyzję. Tu http://oszczednosciowo.blog.pl/2016/09/ ... ej-oferty/ znajduje się bardzo dobry artykuł.
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

24 mar 2017, 07:44

Witam, przedstawiam korzystną ofertę inwestycyjną. Mamy w przygotowaniu adaptację 3 budynków pałacowych w Konstancinie Jeziorna, w których będzie dostępnych na sprzedaż 21 luksusowych apartamentów. o łącznej powierzchni 3100 m2.

Prospekt inwestycyjny jest obecnie w przygotowaniu, jest możliwość zakupu udziałów 48% za kwotę 13,4 MLN złotych.

Zwrot kapitału inwestycji w ciągu 9 do 12 miesięcy, a planowany zysk to 17-19%.

Z racji że prospekt jest dopiero w przygotowaniu, nie znajduje się jeszcze na rynku. Jest jednak opcja, żeby w tą inwestycję wejść, zanim ona wejdzie na rynek. Zapewniam wszelkie informacje. [ kontakt - janubers@gmail.com ]
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl