Sejf do firmy

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

18 maja 2014, 18:33

Witam. W jakim sklepie można niedrogo zakupić dobre sejfy do firmy?
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

18 maja 2014, 18:35

Zerknij sobie na ofertę sklepu Nexterio:
http://nexterio.pl/16229,16228,16228,Se ... Sejfy.html - myślę ,że powinieneś znaleźć odpowiedni sejf dla siebie. Ja również jakiś czas temu kupowałem .Wiadomo, firma kiedy się rozrasta wymaga trzymania pewnej ilości gotówki w miejscu pracy. Odpowiedni sejf jest jednak dobrym zabezpieczeniem.
Sam postawiłbym na coś klasycznego - najlepiej z kluczykiem.
Pozdrawiam.
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

20 maja 2014, 09:48

nexterio nie znam, ale sejfy można też zamówić u producentów
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

13 cze 2014, 08:22

W takim razie chyba rzeczywiście musisz mieć bardzo wartościowe rzeczy, by inwestować w kupno sejfu ;).
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

14 kwie 2017, 11:28

Jeżeli chodzi o sejfy to najbardziej uniwersalną kategorią sejfów są sejfy wolnostojące. Ich specyfika pozwala na montaż niemal we wszystkich miejscach w domu. Wśród nich wyróżnia się: sejfy gabinetowe, sejfy na broń i na dokumenty. Miejsce montażu sejfu determinuje jego model, jednak nie jest to jedyny aspekt, który należy wziąć pod uwagę decydując się na zakup. Podstawową zasadą przy wyborze lokalizacji jest dyskrecja, miejsce montażu sejfu powinno być pomieszczeniem dostępnym wyłącznie dla domowników. Według statystyk, kradzieży najczęściej dokonują nie włamywacze, a osoby, które mieszkańcy sami wpuszczają do swoich domów czyli osoby sprzątające, ekipy remontowe, opiekunki do dzieci. Dlatego też zaleca się montaż sejfów w pomieszczeniach, do których nie mają dostępu osoby postronne, w miejscach użytkowanych wyłącznie przez domowników, jak garderoba, prywatny gabinet, czy sypialnia. Jeżeli chodzi o firmę sprzedającą sejfy to ja skorzystałam z oferty https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

11 sie 2017, 08:56

Moim zdaniem każda firma prowadząca jakąś dokumentację, lub przetrzymująca kogokolwiek dane osobowe powinna mieć sejf. Przecież jak dane osobowe przedostaną się na zewnątrz to kaplica. Fałszerze na podstawie takich danych potrafią wziąć na osobę kilkanaście kredytów, samochód, dom i bóg wie co jeszcze. W każdym razie jak ktoś się waha czy mieć taki sejf czy szafę pancerną na dokumenty to warto przeczytać artykuł na http://www.uslugi24.net.pl/dlaczego-war ... -pancerna/
tadek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:09 sie 2017, 14:21
Lokalizacja:poznań
Kontakt:

15 sie 2017, 18:14

Jakie kwoty zamierzasz przechowywać? Jeśli niewielkie to wystarczy zwykły z castoramy. Pamietaj, że nie wiadomo jak zabezpieczony sejf i tak nic nie da jak jego montaż będzie zrobiony byle jak.
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

05 wrz 2017, 10:47

W sklepie internetowym “Sejfy dla ciebie” znajdziesz sejfy różnego rodzaju: sejfy meblowe, gabinetowe, ścienne czy kasjerskie, a nawet szafy na broń https://www.sejfydlaciebie.pl/pl/c/Szafy-na-bron/18. Różnorodnych rozmiarów, klas i metod zamknięcia.
Ingend
Użytkownik
Posty:143
Rejestracja:11 sie 2017, 23:47

17 maja 2018, 08:05

Co do szaf na broń, to może lepiej od razu zainwestować w jakieś solidne drzwi do magazynu broni? Jak wy uważacie? Jeśli miałbym się już w coś takiego bawić to tylko przy zapewnieniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa sobie i pozostałym!
Florka
Użytkownik
Posty:81
Rejestracja:23 paź 2017, 09:22

12 sty 2019, 20:51

Poważnie, macie w swoich firmach jakieś takie porządne sejfy? Wydawało mi się, że teraz mało kto z takich rzeczy korzysta. Przecież praktycznie wszystkie transakcje są bezgotówkowe, więc po co komu sejf?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl