Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
HazelN
Posty:4
Rejestracja:03 kwie 2017, 09:15

04 kwie 2017, 08:17

W dzisiejszych czasach każda firma potrzebuje szybkiego i stałego dostępu do internetu - to podstawa. Ja otwierając swój sklep internetowy, w pierwszej kolejności dokupiłem do siedziby firmy antenę LTE - www.bestpartner.pl/katalog/39/Anteny+1800+MHz+LTE+(Play+Orange+T-Mobile+Plus) . Mieliśmy dość duże problemy z zasięgiem sieci, a niezawodność internetu przy prowadzeniu sklepu online, to przecież sprawa kluczowa. Warto na starcie dokładnie jest przemyśleć czego brakuje w firmie i zacząć inwestować w najbardziej potrzebne rzeczy.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

07 kwie 2017, 14:16

A co z tematem systemu informatycznego, oglądaliście coś? Z tego, co widzę to dość popularnym rozwiązaniem jest elektroniczny obieg dokumentów, zerknij sobie na stronie www.connecto.pl/jak-elektroniczny-obieg-dokumentow-wplywa-na-dzialanie-firmy/ dla kogo ten system jest właściwy, jak go wdrożyć i co on daje.
Asamko
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:01 wrz 2016, 14:53

10 kwie 2017, 19:19

HazelN pisze:Ja otwierając swój sklep internetowy, w pierwszej kolejności dokupiłem do siedziby firmy antenę LTE
W pierwszej kolejności powienieneś zadbać o kuriera :P Przeczytaj koniecznie - www.dhlparcel.pl/content/dhl_parcel_poland/pl.html - jak wysłać paczkę kurierem dhl.
Będzie Ci to na pewno potrzebne.
hern
Użytkownik
Posty:63
Rejestracja:19 gru 2016, 18:24

10 kwie 2017, 20:46

Firma z całą pewnością potrzebuje odpowiedniego oprogramowania, które jest dopasowane do jej potrzeb. W naszym przypadku jest to mediporta, czyli oprogramowanie dla przychodni medycznych. Tutaj sobie można o nim więcej przeczytać:www.mediporta.pl/elektroniczna-dokumentacja-medyczna-obowiazkowa-od-1-01-2018/ . Znacznie usprawnia pracę całej przychodni.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

14 kwie 2017, 07:01

Tak warto korzystać z dostępnego oprogramowania bo to znacznie ułatwia codzienną pracę i potrafi zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. Z własnego doświadczenia polecam najlepszy program dla stomatologa. Wszystkie zadania wykonuje się sprawnie, wszystko jest zawarte w jednym miejscu. Moim zdaniem jak najbardziej warto korzystać z nowych technologii.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

19 kwie 2017, 20:32

Firma bardzo często potrzebuje dobrych dostawców, którzy potrafią szybko i na czas dostarczyć dobry towar w świetnej cenie. W naszym przypadku jest to głównie alkohol. Znajomi polecili nam tę hurtownie: alkohole.eurocash.pl/oddzialy/. Okazało się, że naprawdę warto. Teraz zamawiamy tylko tam.
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

24 kwie 2017, 21:15

wiecie co a ja wam coś jeszcze powiem bo może się to przydać. Wiele firm ma długi, windykacje, jest prosty sposób by z tego wyjść mianowicie istnieje coś takiego jak upadłość kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka , wiadomo trzeba spełnić kilka warunków, ale ogólnie nie jest to trudne i jeżeli ma się dobre powody niepłacenia zobowiązań to jest to zdecydowanie sposób by znieść krzyż z ramion.
Ela1595
Użytkownik
Posty:43
Rejestracja:23 lut 2015, 10:15

26 kwie 2017, 15:02

Jeżeli prowadzimy większą firmę i zatrudniamy sporo pracowników to warto zainteresować się intranetem. Jest to rozwiązanie ułatwiające komunikację pomiędzy pracownikami. Firma Logito Sp. z o.o. oferuje dobrej jakości intranet w firmie www.logito.pl/platforma-logito/systemy-intranetowe/. Już miałam okazję pracować na takim oprogramowaniu i przyznam, że jest świetne. Działa niezawodnie i znacznie poprawia funkcjonowanie w firmie.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

28 kwie 2017, 11:52

A tak swoją drogą, wiecie że teraz wiele firm wykorzystuje takie narzędzie jak influencer marketing ? Warto poczytać na ten temat nieco więcej, bo ja sporo dowiedziałem się z tego artykułu: publicrelations.pl/influencer-potrzebny-od-zaraz/ . Co myślicie o tym?
Awatar użytkownika
lipuc
Posty:4
Rejestracja:27 kwie 2017, 22:41

28 kwie 2017, 14:05

wszystkiego co zapewni Ci w firmie bezpieczeństwo :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl