Sprawdzony deweloper

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

11 kwie 2016, 11:04

Witam. Wiele osób które są na etapie kupna nowego mieszkania mają ciągle ten sam problem. A mianowicie nie wiedzę do jakiego dewelopera się zwrócić w tej kwestii. Jak uniknąć naciągania oraz oszustw które są co raz bardziej powszechne w tej branży. Dlatego mogę polecić mojego sprawdzonego które ma ofertę mieszkań w prawie wszystkich większych miast Polski Pewnie wiele z Was o nim słyszało. Jest bardzo popularny oraz cieszy się dobrą opinią i zaufaniem klientów. Polecam wszystkim zapoznać się z ich bogatą ofertą.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

28 kwie 2016, 13:38

ja własnie wolałem nie kupowac od dewelopera, skorzystalem z biura nieruchomości, oni też mają w ofercie mieszkania z rynku pierwotnego, tylko w trochę innych cenach. w sumie w końcu się zdecydowałem na rynek wtórny, trafiłem tanie trzypokojowe w centrum krakowa. w szukaniu własnie mi pomogło biuro NowodworskiEstates, ciesze sie ze do nich trafilem, maja bardzo dobrych agentow
Awatar użytkownika
Forit
Posty:2
Rejestracja:20 mar 2017, 00:01

20 mar 2017, 00:38

Ja polecam sprawdzić http://www.blockpol.pl/. Mają świetną ofertę jeśli chodzi o Wrocław. Patrząc na to, jak to miasto się rozwija może to być też idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy by chcieli jakoś zainwestować
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

20 mar 2017, 13:05

Najlepiej byłoby poszukać w sieci i porozglądać się za opiniami
NIkoo
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:22 lis 2016, 09:58

05 maja 2017, 14:29

Może warto sprawdzić np biuro nieruchomości Rzeszów i tu przeglądnąć poszczególne oferty. Wielu moich znajomych, dzięki takiemu pośrednictwu znalazło ciekawe mieszkania. Sam zastanawiam się nad własnym mieszkaniem, w końcu trzeba zacząć żyć na swoim :D
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

17 maja 2017, 19:29

A ja polecam dewelopera TEMAR z Wrocławia http://www.temar.com.pl/. Moi znajomi kupili u nich mieszkanie w ubiegłym roku i są bardzo zadowoleni z wysokiej klasy wykończenia budynku i mieszkań. Sprawdzałam ich aktualne inwestycje, są bardzo ciekawe. Może i ja kupię tam mieszkanie pod wynajem :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

07 cze 2017, 12:40

Jeżeli chodzi o sprawdzonego dewelopera to polecam firmę http://www.19dzielnica.pl Firma Pro Urba jest obecna na polskim rynku deweloperskim od 2004 roku i należy do hiszpańskiej grupy DREMBUL POLONIA SL. Kupiłam od nich wspaniałe mieszkanie na Warszawskiej Woli. 19 dzielnica, to tętniąca życiem nowa część centrum Warszawy, przy ul. Kolejowej, tuż obok nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego. Wizytówką osiedla jest nieprzeciętna, minimalistyczna architektura zaprojektowana przez pracownię JEMS Architekci.
power
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:04 maja 2017, 15:26

24 cze 2017, 08:39

ja planuję kupić mieszkanie na tym osiedlu http://www.zielonapolana.pl piękne i przestronne oczywiście na 2 lub 3 piętrze, mam nadzieję że jak ruszy sprzedaż to jeszcze takie zostaną, bo czaję się na te mieszkania już dość długo :)
bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

24 sie 2017, 11:54

Tak, znam tego dewelopera i nawet brałam pod uwagę ale ja się jednak bardziej sugeruję lokalizacją, nie powiem cena też jest ważna a Nowe Odolany to Wola, lepszego mieszkania w takiej cenie nie znajdę. W dodatku blisko mam 2 parki, sklepy, szkoły a do pracy 15 min spacerkiem :)
Awatar użytkownika
karama
Posty:4
Rejestracja:24 sie 2017, 20:11

24 sie 2017, 20:13

niestety ale uważam, że mieszkania kupowane od deweloperów to strata pieniędzy, rynek wtórny jest lepszy
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl