Jaki laptop do pracy?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

20 kwie 2017, 17:29

Kup od razu coś mocniejszego, żeby działał wydajnie i bezproblemowo.
Na przykład tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/laptop ... arto/4157/ masz dużo podpowiedzi co wybrać.
Są tam specyfikacje różnych modeli komputerów, ale też opinie i recenzje.
Zawsze to jakieś ułatwienie w podjęciu decyzji.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

26 kwie 2017, 10:28

Ja bym wolał składanego laptopa, niż takiego gotowego. Mnie na przykład w serwisie redicreo poskładali super sprzęt, który mi sie świetnie spisuje.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

11 maja 2017, 10:42

Też uważam, że laptop zależy od charakteru i specyfiki wykonywanej pracy. Ja w pracy korzystam z laptopa toshiba i na moje wymagania zupełnie mi on starczy. I choć w domu mam Lenovo i bardziej go lubię, to wiem że nie potrzebuje aby pracy wymieniali mi laptopa na lepszy model. Jak masz możliwość to dość fajnym i pomysłem jest kupić do pracy laptopa, który może przekształcić się w tablet. Takie laptopy po promocyjnej cenie można kupić na http://www.ceneo.pl/sklepy/euro.com.pl-s312 . Myślę, że taki sprzęt bardzo ułatwia pracę szczególnie jak wyjeżdża się w delegacje. Nie trzeba wtedy taszczyć ze sobą wielkiego i przy tym nie poręcznego laptopa wystarczy wziąć tylko taki tablet. Bez problemu można z nich puszczać prezentacje, podłączać do nich pendrive i coś zgrać. Taki tableto laptop ma mój brat i jest z niego bardzo zadowolony. Trzeba przyznać, że rzadko korzysta z funkcji laptopa, bo tak naprawdę nie jest mu potrzebny. Do pracy polecam jeszcze laptop acera jest on nie do zdarcia. A jak robisz coś większego no nie wiem na przykład składasz filmy czy muzykę to bardziej zamiast laptopa polecam zainwestować pieniądze w dobry komputer stacjonarny. Tak naprawdę co i jakie zależy od pracy jaka wykonujesz.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl