Jaki hosting dla e-sklepu?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

lechh851
Użytkownik
Posty:97
Rejestracja:14 lis 2016, 12:48

22 kwie 2017, 16:07

Jaki hosting będzie najbardziej odpowiedni dla sklepu internetowego? - hosting współdzielony, serwer dedykowany, czy może VPS?
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

25 kwie 2017, 23:45

Nigdy nie przestanie mnie fascynować dlaczego ludzie uwielbiają sobie komplikować życie jakby nie było możliwości oddania tego w ręce profesjonalistów tylko muszą wszystko oddzielnie kombinować a później płacz, bo coś nie działa jak trzeba.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

26 kwie 2017, 16:10

Hosting współdzielony SSD jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla małych sklepów. Jeśli jednak potrzebujesz więcej informacji, to polecam zwrócić się w tym celu do firmy, która oferuje takie usługi:
https://www.sprintdatacenter.pl/hosting . Taki hosting sprawdza się do momentu gdy, żadna ze stron nie odnotuje w tym samym czasie dużej liczby odwiedzin, gdyż wówczas pula pamięci RAM będzie musiała być równomiernie podzielona.
CzystyHa
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 12:34

27 kwie 2017, 00:20

Czasem Ci profesjonaliści pożal się boże jeszcze gorzej robią więc zajęcie się tym samemu przy dobrym hostingu wydaje się być całkiem uzasadnione.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

27 kwie 2017, 23:30

nie jestem zbyt obeznany w temacie więc musiałem się na tych profesjonalistów zdać i muszę przyznać, że owszem wielu narzeka na to, że Ci ludzie po prostu naciągają na każdą złotówkę jak mogą ale mi się na szczęście już na starcie trafiła porządna firma. nie ma co wszystkich wsadzać do jednego wora, nie dość, że to niesprawiedliwe to jeszcze na naszą własną niekorzyść.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

29 kwie 2017, 00:34

ja myślę, że na korzyść bo się nie dajemy nabierać. jak się jest podejrzliwym to łatwiej naciągaczy wykryć. mówisz że jako pierwsza już dobra firma ci się trafiła ale na bank najpierw wybadałeś co w branży piszczy
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

08 maja 2017, 21:37

Nie, właśnie nie. Po prostu mają do dyspozycji wersję za zero złotych, przetestowałem, spodobało się, podwyższyłem abonament do poziomu jaki trzeba mi było to zrobić i ot tyle, cała filozofia. Myślę, że gorzej byłoby mi się zdecydować albo wcale nie brałbym tego pod uwagę gdyby nie było możliwości wykorzystania pełnej funkcjonalności tej usługi.
Jalka8
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:30 cze 2016, 16:14

11 maja 2017, 00:26

hmmm a gdzie dokładnie, jeśli można?
zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

12 maja 2017, 14:31

lechh851 pisze:Jaki hosting będzie najbardziej odpowiedni dla sklepu internetowego? - hosting współdzielony, serwer dedykowany, czy może VPS?
Hosting współdzielony nie jest wystarczająco wydajny dla sklepu internetowego, także odpada. W grę wchodzi jedynie serwer VPS lub dedykowany - dla większości sklepów VPS będzie najbardziej opłacalny, dedykowany polecam jedynie do naprawdę dużych sklepów. Odpowiedni dla sklepu serwer VPS mają m.in. w cal.pl - jest stabilny, ma świetne oprogramowanie, spore możliwości rozbudowy, a w razie problemów mamy dostęp do dedykowanego konsultanta.
homeer
Użytkownik
Posty:56
Rejestracja:24 mar 2017, 04:06

20 maja 2017, 22:52

Dokładna stronka to http://www.fotolister.pl i masz tam cały dokładny opis co i jak i za ile dokładnie. Jeśli chodzi o awaryjność - zerowa, jeśli o obsługę - kompetentna. W sumie nie mam nic do zarzucenia po prostu i chyba o to w tym chodzi.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl