Konto dla młodej osoby

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

26 kwie 2017, 18:48

Dla młodej osoby(czyli studiującej) jakie najlepiej założyć konto waszym zdaniem? Mam znajomego, który studiuje i jest na etapie poszukiwania konta i bije się po prostu z myślami. Na pewno jakieś z mobilnym dostępem, prawda?
nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

09 maja 2017, 17:06

Szanowny Panie, atrakcyjne konto bankowe znajdzie Pan w ofercie Nest Banku. To bezwarunkowe Nest Konto, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie pierwszej i używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pan otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

10 maja 2017, 11:23

Dziękuję, mam pytanie odnośnie wspominanego konta dla studiującego znajomego. Czy jest wymagany jakiś minimalny(nazwijmy to) "obrót" aby konto było darmowe?
nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

15 maja 2017, 13:23

Ligenza pisze:Dziękuję, mam pytanie odnośnie wspominanego konta dla studiującego znajomego. Czy jest wymagany jakiś minimalny(nazwijmy to) "obrót" aby konto było darmowe?
Szanowny Panie, Nest Konto to bezwarunkowe konto bankowe za 0 zł. Nie potrzebny jest żaden minimalny obrót. Nie wymagamy też żadnych wpływów pieniężnych z tytułu wynagrodzenia czy płatności kartą (tak jak w innych bankach).

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

19 maja 2017, 16:19

Witam! ja ze swojej strony mogę polecić konto za 0 zł w PKO BP które sam posiadam ale oczywiście by było za O zł trzeba spełnić odpowiednie warunki. Jeszcze konto Nest Banku ma także bardzo dobre warunki zerknij sobie Ranking Kont Osobistych i porównaj która oferta będzie Ci najbardziej odpowiadała , bo wiadomo każdy wybiera według swoich możliwości.
Awatar użytkownika
melody09
Posty:1
Rejestracja:23 maja 2017, 10:43

23 maja 2017, 11:47

No PKO BP to bardzo dobre konto musze przyznać.
joki
Użytkownik
Posty:252
Rejestracja:02 lut 2017, 18:45

06 cze 2017, 13:06

Wart przemyślenia może być też Nest Bank. Tam chyba obecnie najlepiej zalozyć konto osobiste. Mają wszystkie zagwarantowane wszystkie usługi dożywotnio. Na pewno chcą przyciągnąć nowych klientów Trochę o tym poczytałam naRanking Kont Osobistych, wydaje sie byc najwaściwszym wyborem.
Awatar użytkownika
arn774
Posty:1
Rejestracja:08 cze 2017, 11:51

08 cze 2017, 16:38

No nie wiem, ja wole ING.
Ligenza
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:07 wrz 2015, 09:37

26 lip 2017, 10:46

Rozumiem, a jak jest z dostępem mobilnym?
nestbank
Użytkownik
Posty:12
Rejestracja:03 maja 2017, 19:38

28 lip 2017, 17:37

Ligenza pisze:Rozumiem, a jak jest z dostępem mobilnym?
Szanowny Panie, w Nest Banku udostępniamy dla naszych Klientów bankowość internetową oraz mobilną aplikację na smartfony. Więcej informacji znajdzie Pan na naszej stronie: nestbank.pl/uslugi/bankowosc-mobilna.html


Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl