Korzystacie z internetowej księgowości? ZA/ Przeciw?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

14 sty 2014, 09:55

Ciekaw jestem co powiecie na temat internetowej księgowości modnie określanej dziś jako " księgowość online"?
Korzystacie i jesteście zadowolnie, korzystacie i nie jesteście zadowoleni?
Podzielcie się doświadczeniami w tej dziedzinie.

Ja jestem na etapie testowania infaktu (http://www.infakt.pl/) i jak na razie wszystko ładnie wygląda, choć to dopiero 2 tygodniowa próba, a myślę że pełną wizję będę miec za jakieś 2 mce
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

22 lis 2014, 02:53

Ja tam przyznam szczerze, że do mnie internetowa księgowość jakoś nie przemawia. Z tego co wiem, to wymaga ona od przedsiębiorcy sporej samodzielności i wiedzy, a ja w sprawach podatkowych kompletnie się nie orientuję. Postawię więc chyba na normalną księgowość w Jaworznie Sykulska.pl, którą polecali mi znajomi i będę spać spokojnie, nie martwiąc się o swoje sprawy finansowe.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

21 gru 2014, 11:27

Za - szybciej, bez wychodzenia z biura, stałe opłaty
Przeciw - nie wiesz z kim pracujesz, rozleniwia, czasami trzeba poganiać.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

14 kwie 2015, 21:07

I dodam jeszcze po czasie, że taka księgowość Chorzów jest już popularna nie tylko w małych firmach, ale też korporacjach, które mimo tego, że mają swoich ludzi to i tak dodatkowo zlecają działania na zewnątrz.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 sie 2017, 08:47

Mówiąc o księgowości internetowej warto pamiętać, że dokonamy tu tylko prostych, nieskomplikowanych czynności, co sprawdza się tylko u części przedsiębiorstw. Samodzielne rozliczanie wymaga od przedsiębiorcy również poświęcenia własnego czasu. Wprawdzie programy te gwarantują szybsze obsługiwanie ksiąg, jednak konieczna jest do tego pewna wiedza, której nowi przedsiębiorcy często jeszcze nie posiadają. Należy pamiętać, że aplikacja nie zrobi wszystkiego za człowieka. Dla mnie to po prostu strata czasu. Wolę ten czas poświęcić na rozwój swojego biznesu, a księgowość zleciłam firmie https://www.tmf-group.com/pl-pl/service ... nting-tax/
Awatar użytkownika
Melandra
Posty:4
Rejestracja:10 lis 2017, 00:50

11 lis 2017, 04:04

Bez sensu płacić biurom rachunkowym moim zdaniem. Rozliczenie pit za pomocą programu jest banalnie proste. Dużo łatwiejsze niz kiedyś, jak samemu trzeba było wszystko liczyć. Postęp technologiczny to coś, z czego trzeba umieć korzystać :D Polecam np. https://www.youtube.com/watch?v=k0N9-ZmVwt8
Awatar użytkownika
Eeyore
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:09 gru 2017, 13:37

11 gru 2017, 14:33

Popytaj o to znajomych. Bardzo często są w stanie dobrze doradzić :)
It could be a day like all the others, or it could be a day remarkable enough in many ways to remain in the memory
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl