Gdzie nocować w okolicach Warszawy?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

errato
Użytkownik
Posty:485
Rejestracja:13 gru 2015, 18:43

07 sty 2016, 12:03

Jakie hotele albo pensjonaty możecie polecić w okolicach Warszawy?
Zależy mi na tym, żeby znaleźć coś w rozsądnej cenie, ale wygodnego.
bajk
Użytkownik
Posty:131
Rejestracja:12 sie 2015, 08:06

07 sty 2016, 17:25

Jest kilka takich hoteli, które warto znać, zwłaszcza jak się często podróżuje w te strony.
Na przykład tutaj: http://www.palatium.pl/noclegi-pod-warszawa.html masz namiar na jeden z ciekawszych hoteli moim zdaniem.
Przede wszystkim ma dobrą lokalizację. Poza tym są przygotowani też na organizację firmowych eventów czy rodzinnych imprez, a to zawsze dodatkowy plus.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

07 kwie 2016, 10:07

juz chyba gdzies o tym pisalem...hotel jaworowy dwór pod Warszawa jest bardzo fajny, to jest jakies 40 km od stolicy, w kierunku Zakroczymia. Elegenckie i klimatyczne miejsce
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

16 kwie 2016, 20:20

A wiesz już, co warto zobaczyć w Warszawie?
My właśnie niedługo się tam wybieramy. Nocleg mamy z głowy, bo mam tam koleżankę. Teraz ustalamy plan zwiedzania i z tym jest nieco trudniej. Mam już parę pomysłów, ale ciężko wybrać ten najlepszy, a czas pewnie nam nie pozwoli zrealizować wszystkich.
lenkaa1
Użytkownik
Posty:95
Rejestracja:03 lip 2017, 15:03

03 lip 2017, 15:05

Może ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat tego gdzie warto zatrzymać się w okolicach Warszawy ?
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

07 lip 2017, 09:26

Sprawdź sobie ofertę hotelu Double Tree Warsaw. Znajduje się na Wawrze więc nie jest to centrum miasta, bardzo spokojna okolica. Ja spędziłam tam romantyczny weekend z mężem i przyznam, że lepszego miejsca nie mogłam wybrać. Komfortowe pokoje i smaczna kuchnia. Dodatkowo do dyspozycji SPA, siłownia i basen. Piękny przeszklony dach, który od razu zrobił na nas duże wrażenie. Może ktoś z Was już tam był i też podzieli się swoją opinią ?
Awatar użytkownika
ciociaja
Posty:3
Rejestracja:16 sty 2017, 13:43

07 lip 2017, 13:57

A może by tak w nocleg w fajnym miejscu w samym centrum Warszawy? :) W końcu jeśli chodzi o wizytę w stolicy to o wiele korzystniejsza opcja? Ja ostatnio wynajmowałam na weekendowy wyjazd apartament z tej strony https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/ i przyznam, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona standardem. Czasami obejrzy się zdjęcia na stronie, a później na żywo okazuje się, że to jakaś ciemna klitka, a tutaj wszystko nowoczesne, fajnie zaaranżowane... bardzo wygodne miejsce do spędzania czasu no i świetna baza, jeśli wpadamy do stolicy pozwiedzać i pospacerować.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

14 sie 2017, 09:08

Myślę że z noclegiem nie będzie problemu. :) Wystarczy że na stronie Rentiv napiszesz ogłoszenie i swoje kryteria wynajmu a oni dzięki temu będą mogli dopasować odpowiednią ofertę najmu dla Ciebie. https://rentiv.com/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl