Szybki kredyt

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
warttek
Posty:2
Rejestracja:13 kwie 2017, 21:24

23 sie 2017, 09:19

Czy słyszeliście może o firmie AASA? Słyszałem od wielu znajomych, że oferuje kredyt online dla biznesu bez zaświadczeń Jestem zainteresowany tym tematem, ponieważ chce rozwinąć swoją działalność.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

23 sie 2017, 13:22

Możecie jeszcze skorzystać z oferty https://pl.getbucks.com/ . Ja akurat słyszałem, że są bardzo rzetelni i uczciwi, więc warto im zaufać. A co najważniejsze - decyzja o przyznaniu kredytu jest u nich bardzo szybka, więc to idealna opcja dla osób, które "na gwałt" potrzebują pieniędzy.
Awatar użytkownika
Erwin724
Posty:1
Rejestracja:23 sie 2017, 12:55

24 sie 2017, 12:03

Najlepiej będzie poprzeglądać rankingi cenowe i jakościowe i z tego wywnioskować sobie jakiś ogólny zarys tego co warto a co nie.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

24 sie 2017, 15:22

Wydaje mi się, że najszybszy kredyt gotówkowy otrzyma się w https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-go ... wkowy.html bo zajmuje to tylko dziesięć minut. Do tego jest to kredyt bankowy, więc o wiele bezpieczniejszy. nie interesuje ich na co te pieniądze pójdą. Choć jak usłyszą, że chcesz ten kredyt wykorzystać na rozwój firmy, to mogą ci zaproponować kredyt dla firm czy jaki oni innego nie mają. Na pewno nie wyjdziesz na tym gorzej. Kwota akurat tego kredytu może sięgać do 150 tysięcy złotych co nie jest małą kwotą. Złożyć wniosek możesz w oddziale, przez telefon czy internetowo. Jak ma się u nich konto to nie potrzeba żadnych zaświadczeń. Ale tylko wtedy kiedy jest się ich klientem. No i że w życiu różnie bywa to zawsze można ubezpieczyć kredyt. Wtedy w razie jakiś problemów finansowych czy straty pracy i nie możności spłaty kredytu. No i jak się wchodzi regularnie na stronę to można znaleźć promocje na kredyty czyli na przykład 0% prowizja przy pożyczce 4 tysięcy złotych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl