VPS, czy serwer dedykowany?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

zoee8
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:23 sty 2017, 13:25

12 cze 2017, 11:10

Jaki serwer będzie bardziej odpowiedni dla sklepu internetowego? - VPS, czy dedykowany?
bliskos
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:14 cze 2017, 15:59

14 cze 2017, 16:08

VPS w Hekko. Tam najtańszy pakiet mieli z cenami na poziomie 8 zł miesięcznie?
Jakoś tak, ale ten pakiet bardziej pasuje pod naukę. Jeśli chcecie postawić jakiś poważny sklep, to musicie jednak zapewnić sobie dużo lepsze parametry.
qamarr6
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:28 sty 2017, 11:58

09 sie 2017, 14:46

zoee8 pisze:Jaki serwer będzie bardziej odpowiedni dla sklepu internetowego? - VPS, czy dedykowany?
Jeśli sklep nie jest nadzwyczaj popularny, to odradzam serwer dedykowany - to naprawdę spory wydatek, a, że i tak nie wykorzystasz jego możliwości, to szkoda pieniędzy. Radziłbym wybrać jakiś VPS - pod mały i średni sklep będzie chyba najbardziej odpowiedzi. Niezły znajdziesz na cal.pl/vps - jest wydajny, stabilny, ogólnie niezawodny.
tadek
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:09 sie 2017, 14:21
Lokalizacja:poznań
Kontakt:

11 sie 2017, 15:13

Dedyka warto wziąć jeśli na oku masz też inne usługi jak serwery gier czy inne do samej strony się nie opłaca.
Binkiel
Użytkownik
Posty:64
Rejestracja:27 cze 2016, 17:12

12 sie 2017, 22:07

Sklep internetowy najlepiej postawić na platformie e-commerce, która korzysta z dobrych hostingów. Ja postawiłem sklep na magento dzięki czemu specjaliści pomogli mi dobrać optymalny serwer idealnie dopasowany do mojej aktualnej i prognozowanej sytuacji. Ta platforma korzysta z hostingów Amazon Web Services oraz OVH . Zdecydowanie niezalecany jest hosting współdzielony ponieważ nie daje możliwości odpowiedniej konfiguracji serwera i sklepy postawione na takim hostingu najczęściej działają bardzo wolno. Ze wzgledu na to postawiłem na serwer VPS.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

16 sie 2017, 10:30

u nas serwer dedykowany z Sprint Data Center i jednak wydaje mi się to dużo trafniejszym rozwiązaniem niż VPS ale najlepiej porównać sobie różne oferty, poprzeglądać dokładnie bo wiadomo, że każdy potrzebuje trochę czegoś innego
Awatar użytkownika
temptm
Posty:1
Rejestracja:17 sie 2017, 19:09

17 sie 2017, 19:18

Dla sklepu internetowego zdecydowanie lepszy będzie serwer dedykowany. zresztą, poczytaj sobie o ich podobieństwach i różnicach :)
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

26 sie 2017, 14:10

Dobra oferte ma teraz firma Statnet - najtanszy VPS juz od 14 zl/miesiecznie - zobaczcie sami: http://www.statnet.pl/
A do e-sklepu - wystarczy spokojnie VPS. Nie ma co przeplacac za 'dedyka'.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

18 wrz 2017, 22:27

Moim zdaniem serwer dedykowany to dobry wybór szczególnie jeśli biznes jest duży i wymaga już dobrej jakości serwerów, które poradzą sobie w tak prężnie działającej firmie. Jeśli chodzi o dobrą ofertę to moim zdaniem godną uwagi propozycje oferuje firma https://domeny.pl/serwer-dedykowany.html. Mają spore doświadczenie w branży, można liczyć na stałe wsparcie ekspertów. Do wyboru kilka pakietów w różnych wariantach cenowych.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

19 wrz 2017, 12:33

Serwer dedykowany doskonale sprawdzi się w obsłudze dużej liczby witryn internetowych, intensywnie użytkowanych baz danych i aplikacji lub krytycznych systemów biznesowych. Możesz zamówić taka usługę np. u T-Mobile - http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i ... dedykowany . Oprócz fizycznego urządzenia gwarantują również dodatkowe komponenty: okablowanie, urządzenia sieciowe, systemy operacyjne.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl