Meble do sypialni, materace

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

xswqaz
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:02 paź 2012, 12:57

17 maja 2013, 08:43

Łóżka-materace.pl to sklep internetowy oferujący materace oraz meble do sypialni wprost od producenta, kupując u nas masz gwarancję najniższej ceny, jakości wykonania oraz pewność, że materac był prawidłowo przechowywany zanim trafił do odbiorcy a od tego w dużym stopniu zależy jego trwałość.
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

08 lip 2014, 13:45

a materac lepszy spręzynowy czy jaki?
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

09 lip 2014, 10:46

Ja na rodzajach materacy niespecjalnie się znam, ale za to dla mnie najważniejsza jest po prostu wygoda.
Jak np byłam w salonie Black Red White i leżałam na ich materacach to od razu czułam który jest super a który nie dla mnie (można sobie pooglądać ich wybór na http://www.brw.com.pl/materace/) ale w sumie warto się przejść do salonu, bo teraz większość ma fajną promocję na raty zero procent spłacane od października.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

29 kwie 2016, 13:11

Materac to bez wątpienia odpowiedni zakup jak i nie najważniejszy. Od tego jaki materac kupimy zależy np kondycja naszego kręgosłupa. Więc taki zakup trzeba poważnie przemysleć. Ja troszkę się naszukałem ale w końcu udało mi się znaleźć odpowiedni materac na http://ravensberger-materace.pl Jak dla mnie najlepszy wybór jeśli szukamy czegoś właśnie takiego.
Awatar użytkownika
marek21
Posty:1
Rejestracja:06 lut 2017, 23:30

09 lut 2017, 20:31

Jednak nie jestem przekonany do końca. Uważam, że w tych sieciowych sklepach meblowych jest o wiele taniej .
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

16 maja 2017, 13:32

Jeśli szukasz idealnego materaca, to polecam zainwestować w produkt od firmy ART-MEDIC o nazwie Viscotherapy. To materac z pianki termoelastycznej, która reaguje na zmiany temperatury i nie jest sprężysta. Jednym słowem – „zapamiętuje” kształt naszego ciała, zapewniając idealne podparcie i nacisk na kręgosłup, a tym samym poprawia komfort snu. Taki produkt sprawdzi się dla każdej osoby, zwłaszcza tej, która uskarża się na problemy z kręgosłupem.
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

21 sie 2017, 15:35

Materac ma bardzo duży wpływ na zdrowie i nasze samopoczucie. Materac powinien być dobrany do indywidualnych potrzeb człowieka. Ja kupowałam materac w Hevea http://heveamaterace.pl/marka/ , pomogli mi wybrać odpowiedni materac na mój kręgosłup. Mają duży wybór i ważne że jakość materiałów z którego są wykonane materace jest bardzo dobra.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

07 wrz 2017, 19:12

Jesli chodzi o meble do sypialni to bardzo dobre łózka oraz szafki nocne oferuje sklep Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/lozka . Kupowałam u nich łóżko sosnowe wykonane w 100% z litego drewna. Łóżko wykonane jest solidnie oraz jest elegancko wykończone. W sklepie można zakupić także materac dopasowany do ramy łózka a także szafki i komody do sypialni.
Moni
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:12 maja 2017, 19:04

25 wrz 2017, 23:05

Od kiedy możemy zacząć umeblowanie naszego domu, po nocach śnią mi się łóżka z drewna . Aktualnie śpimy na starej wersalce którą dostaliśmy od rodziców, jednak koniecznie musimy kupić coś nowego. Na materacach również się nie znam, jednak zależy mi na tym aby był wygodny i nie zapadał się.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

31 paź 2017, 12:26

Bardzo dobre materace produkuje się w technologii Viscotherapy. Są one wykonane z pianki termoelastycznej, która niweluje niekorzystne skutki długotrwałego leżenia. Wybierzecie tylko produkt o największej gęstości tj. 85 kg/m3. To klasa premium, kosztująca ok. 7 tyś zł. Ale jak wejdziecie na stronę firmy AT-MEDIC, to taki materac kupicie za jakieś 1600 zł. Taki materac dostosowuje się więc do kształtu naszego ciała, zapewnia długotrwałe podparcie, redukuje nacisk, zmniejsza napięcie nerwów i poprawia krążenie. Warto zainwestować. Wszystko to, by nasz sen był spokojny ale także zdrowy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl