Myjnia samoobslugowa.

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

marcin_23
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:15 cze 2008, 17:40

15 cze 2008, 17:41

Witam
Wiem ze juz ten temat byl poruszany ale postanowilem zalozyc go na nowo.
Jesli czytaja to osoby ktore taka dzialanosc otworzyly w swoim miescie chcialbym poznac ich zdanie co do oplacalnosci.

Czytalem ze koszt myjni dwustanowiskowej to kosz rzedu 150 tys zl.To calkiem spora kwota jak na taka dzialalnosc :/ Zastanawia mnie czy mozna liczyc na dofinansowanie z UE i jesli tak to jaki procent mozna zyskac ?? Nikt z mojego otoczenia nie ma wlasnego biznesu wiec trudno uzyskac jakies info lub wskazowki co do dalszych krokow.Jak sprawa wyglada z formalnosciami ? I czy oplaca sie zakladac taka myjnie jesli miasto liczy 12 tys. Ale w sumie w miescie mamy 4 myjnie bezdotykowe i zawsze ktos myje tam samochod a swieta sa zapisy i ciezko gdziekolwiek sie jest wcisnac.Wydaje mi sie ze byłby to dobry interes, ale chcialbym poznac wasza opinnie na ten temat.


Pozdrawiam
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

21 mar 2018, 10:28

Myślę o tym, aby otworzyć biznes tego typu. Problem w tym, iż nie do końca mam pojęcie skąd zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt. Jakieś pomysły? Dzięki za pomoc.
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

17 sie 2018, 07:29

Moim zdaniem coraz chętniej ludzie korzystają z takich miejsc jak Auto SPA. Myjnia samoobsługowa jest spoko jeśli chcesz szybko wyczyścić auto ale nie jest to dokładny sposób umycia samochodu. Mój brat prowadzi taki SPA dla aut i naprawdę ma coraz więcej klientów. Ostatnio zainwestował w nowe kosmetyki do pielęgnacji samochodów z firmy https://cleantechco.pl/kategoria-produktu/zestawy/ . Dzięki takim profesjonalnym produktom może zaoferować klientom jeszcze lepsze efekty czyszczenia i konserwacji auta z zewnątrz jak i w środku.
Violo
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:21 sie 2018, 12:26

22 sie 2018, 09:41

Takie myjnie to całkiem dobry biznes. Kuzyn na początku roku postawił myjnie automatyczną w okolicach Katowic i ma obłędny przychód gotówki. Minusem było to, że musiał sporo pieniędzy wyłożyć na start, ale jak widać inwestycja mu się zwróciła. Znalazłem też ciekawy blog o myjniach https://porownajmyjnie.pl/blog/myjnia-automatyczna,303, możecie sobie nieco więcej przeczytać ogólnie o rodzajach myjni i szacowanych kosztach.
teresao
Użytkownik
Posty:88
Rejestracja:12 paź 2017, 20:57

26 sie 2018, 16:39

Bardzo fajnym pomysłem może być tez parkin w jakimś newralgicznym miejscu, ale nie tradycyjny a np. w formie takich platform parkingowych http://www.metaltech.pl/platformy-parkingowe/ - zerknij i przyznaj, że to innowacyjne rozwiązanie, które ma przyszłość, zwłaszcza w większych miastach
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl