strona z przepisami - biznes ?

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

jungtupi
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:19 wrz 2012, 12:02

24 wrz 2012, 21:47

witam chcialbym stworzys strone internetowa podobna do tej :

sałatki

i moje pytanie jak stworze juz strone, to jak ja wypromowac wyreklamowac ? sa do tego jakies portale strony ?
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

02 paź 2012, 18:42

Yhym.. nawet sporo takich miejsc jest..
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

17 kwie 2013, 23:34

całą stronę zleć fachowcowi bo zepsujesz sobie opinię.... mi całą reklamą zajmuje się firma : http://www.eura7.com/ i jestem baaaardzo zadowolony z efektów :)
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

06 lis 2017, 11:53

jungtupi pisze:witam chcialbym stworzys strone internetowa podobna do tej :

sałatki

i moje pytanie jak stworze juz strone, to jak ja wypromowac wyreklamowac ? sa do tego jakies portale strony ?
Dużo przydatnych informacji znajdziesz na portalu http://www.icons.com.pl/ Warto wiedzieć, ze wiele agencji jest dość kosztownych, jednak działają zgodnie z przepisami, a wypromowane przez nich strony są bardzo długo w wynikach wyszukiwarki. Dlatego istotne jest, żeby rzeczywiście wybrać taką firmę, która naszą stronę wypchnie do przodu skutecznie i zgonie przepisami. W internecie działają różne agencje sem seo, które zajmują się promowaniem stron internetowych, ale nie zawsze postępują zgodnie przepisami. Dlatego ważne jest, żeby rzeczywiście wybrać taką firmę, która ma doskonale recenzje.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl