dobra strona internetowa firmy

Jeśli masz problem z prowadzonym biznesmen - napisz, postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

19 sty 2017, 20:11

Co powinna posiadać dobra strona internetowa? Moja firma sprzedaje biżuterię i zależy mi, aby strona wyglądała profesjonalnie. Mam już przygotowaną grafikę, a dokładnie zdjęcia. Korzystałem z oferty multiarte.com.pl, robią bardzo dobre zdjęcia, które na stronie będą wyglądać świetnie. Teraz tylko to wszystko wrzucić na stronę.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

10 lut 2017, 11:32

Moja znajoma też miała sesję u pana Pawlaka w Multiarte, wprawdzie była to sesja rodzinna, ale podobno też świetnie sprawdza się w zdjęciach dla firm.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

11 kwie 2017, 21:58

Żeby strona była nowoczesna i przejrzysta konieczny jest dobry jej projekt. Na rynku jest sporo firm, które świadczą usługi budowania stron internetowych od A do Z: http://www.webmi.pl/strony-internetowe-mobilne/ i jednocześnie dopasowują je do urządzeń mobilnych. W końcu wiele osób najczęściej przegląda Internet poprze smartfony czy tablety. Pamiętajcie, że taka inwestycja nie będzie stracona, bo to absolutna podstawa dla firm!
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

03 lis 2017, 08:56

Vernon pisze:Co powinna posiadać dobra strona internetowa? Moja firma sprzedaje biżuterię i zależy mi, aby strona wyglądała profesjonalnie. Mam już przygotowaną grafikę, a dokładnie zdjęcia. Korzystałem z oferty multiarte.com.pl, robią bardzo dobre zdjęcia, które na stronie będą wyglądać świetnie. Teraz tylko to wszystko wrzucić na stronę.
Na początku trzeba napisać jedno – skoro jesteśmy przedsiębiorcami, zajmijmy się robieniem interesów, po prostu zarabianiem pieniędzy. Wszelkie kwestie związane z tworzeniem strony internetowej naszej firmy powinniśmy pozostawić takim ludziom, którzy doskonale się na tym znają. Co jak co, ale mówimy o naprawdę istotnej kwestii, która jest warta większego zainteresowania ze strony każdego przedsiębiorcy, któremu bardzo zależy na tym, aby jednak internauci zachodzący na stronę – klienci bądź potencjalni klienci, wiedzieli, że mają do czynienia z kimś na poziomie. Dużo wskazówek odnośnie strony internetowej znajdziesz na stronie http://www.uslugi-internet.pl/
Awatar użytkownika
listek
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:10 lis 2017, 13:23
Lokalizacja:Łódź

10 lis 2017, 14:37

Klienci zwracają uwagę na wygląd strony, jednak za tym kryje się szereg innych rzeczy, na które trzeba najpierw zwrócić uwagę. Trzeba wybrać domenę bądź hosting, na którym ma stać strona, trzeba zaprojektować kod programistyczny/CSS/HTML, by dobrze funkcjonowała i się wyświetlała w komputerze, ale i na urządzeniach mobilnych, bo dzisiaj te rzeczy trzeba robić w tym samym czasie. Trzeba zdecydować, jak ma wyglądać szablon, czy wygodniej jest dołączyć sklep internetowy (jeśli jest) do strony czy postawić go na osobnej stronie i zrobić odnośnik do niego, ile ma być podstron, a dopiero potem myśleć o dołączaniu zdjęć i opracowaniu treści na stronie, które albo właściciele firm piszą samodzielnie albo zlecają zadanie agencji marketingowej bądź copywriterom. Tak wygląda ten proces w dużym uproszczeniu, bo po drodze jest jeszcze sporo papierologii, załatwiania terminów, ustalania szczegółów i poprawek. Można też kupować gotowe szablony i je customizować wedle potrzeb, będzie dzięki temu szybciej, ale istnieje ryzyko, że się uda zrobić wszystkiego tak, jak się chce.
nocna1
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:20 lis 2017, 14:59

22 lis 2017, 15:09

Taka strona musi odpowiednio wyglądać, bo jest reklamą firmy. Musi być dobrą jej wizytówką. Dlatego najlepiej zlecić jakiejś firmie zaprojektowanie takiej strony. Wtedy będzie ona profesjonalna i przyciągnie klientów. Ta firma projektuje ładne strony internetowe http://kozackiestrony.pl/ Warto ich wybrać.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

08 gru 2017, 02:18

Nawet najlepsza strona to nie wszystko i moim zdaniem równie ważna jest jej ochrona. Wiecie pewnie, że cyberataków nie brakuje, ciągle ktoś komuś włamuje się na stronę. Jestem w stanie to zrozumieć jeśli ktoś robi to w celu wyłudzenia danych, zdobycia pieniędzy, ale nie jestem w stanie tego zrozumieć jeśli ktoś robi to dla zabawy. Ja swoją stronę zabezpieczyłem systemem, który znalazłem na tej stronie https://greywizard.com/tarcza/waf . Korzystam z niego od kilku lat i jak na razie nie mogę narzekać, bo wszystko działa jak należy
Awatar użytkownika
posaza
Posty:4
Rejestracja:07 sty 2018, 23:28

07 sty 2018, 23:32

Jeśli chodzi o dobre strony www (w tym sklepy internetowe) to polecam wam zajrzeć na tę oto stronkę: adwave.eu - tutaj będziecie mogli znaleźć wszystko czego potrzeba! Jeśli chodzi o zabezpieczenie strony przed włamaniami, wirusami oraz hakerami to polecam: http://odwirusowaniestron.pl/
bloto
Użytkownik
Posty:98
Rejestracja:25 mar 2017, 17:49

29 sty 2018, 15:29

No strona internetowa to teraz taki must have jeżeli chodzi o firmy, czy w ogóle jakąkolwiek działalność, najlepiej jest powierzyć takie działania takiej firmie jak ta
qualitypixels.pl/sklepy-internetowe-woocommerce/ zrobią stronę, wypromują produkty, moim zdaniem warto bo są naprawdę solidni i masz gwarancje dobrze wykonanego zlecenia.
benek51
Użytkownik
Posty:247
Rejestracja:11 maja 2016, 12:52

12 lut 2018, 12:53

Polecam skorzystanie z pomocy firmy https://www.premiumdigital.pl/ , którzy zajmują się projektowaniem stron internetowych dla firm. Oferuja różne pakiety, w zależności od rozbudowania usługi. Standardowy pakiet obejmuje m.in. podstawową wizytówkę internetową, możliwość rozbudowy strony, do 5 zakładek w cenie, prostą grafikę strony, dodanie strony do Google, założenie domeny internetowej etc. Polecam jednak skontaktować się z nimi bezpośrednio, a na pewno opracują odpowiednią strategię działania. Polecam z nimi współpracować.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl