Jak się leczycie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Stypen
Posty:4
Rejestracja:26 wrz 2017, 01:18

26 wrz 2017, 01:24

Ja niestety nie mogę pozwolić sobie na leżenie w domu a niestety przy domowych sposobach trzeba się wygrzać parę dni, żeby przyniosło to oczekiwane efekty
Awatar użytkownika
Slowenie
Posty:4
Rejestracja:26 wrz 2017, 13:06

26 wrz 2017, 13:46

Jak mogę to leczę się sam. Mając gorączkę, najpierw staram się stosować naturalne metody, po które zawsze sięgały nasze babcie itd. Rzecz jasna, poważnych objawów nie należy bagatelizować - wówczas należy iść do lekarza!
Awatar użytkownika
Kiroszka
Posty:4
Rejestracja:23 paź 2017, 20:36

24 paź 2017, 00:42

Ja jestem z tych osób, co do lekarzy nie lubią chodzić. Jak typowy facet, wolę się leczyć po swojemu. Z byle przeziębieniem to nawet wstyd iść. Do jedynych specjalistów jakich chodzę, to stomatolodzy. Nie da się ukryć, że sam zęba nie wyleczę
Kubusia
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:29 paź 2017, 11:24

06 lis 2017, 20:43

Ja też leczę się pół na pół :) w zależności od tego jak ciężki jest to przypadek. Fajnie jest też mieć z pracy pakiet medyczny - ale to nie wszędzie takie luksusy :P - no i często nie obejmują one wszystkich lekarzy np. rzadko kiedy jest tam możliwość wizyty u dentysty. Więc jeśli chodzi o stomatologa to polecam dr Sylwię Borecką i Dental - Design Jaworska (Pruszków).
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

08 lis 2017, 16:37

leczę sie odwiedzając konkretnego lekarza. W zalezności co mi dolega, to do takiego specjalisty się udaję. Ostatnio miałem okazję być w gabinecie oko akcent u pana doktora Hanarza. To bardzo dobry specjalista okulista. Od razu doszliśmy do porozumienia.
Awatar użytkownika
syryt
Posty:4
Rejestracja:09 lis 2017, 12:43

10 lis 2017, 17:12

Staram się dbać o zdrowie od kiedy zacząłem mieć problemy ze stawami. Często czytam w internecie na ten temat, polecam na przykład stronę http://zadbajozdrowie24.pl. Żałuję, że wcześniej się tym nie interesowałem, może pomogłoby to uniknąć moich aktualnych problemów. Ale cóż, lepiej późno niż wcale
Awatar użytkownika
Hunty
Posty:4
Rejestracja:10 lis 2017, 20:15

10 lis 2017, 20:30

Ja często szukam porad w internecie. Ostatnio zacząłem odczuwać znacznie większe zmęczenie niż zwykle, a do tego nocą dokuczają mi skurcze łydek.
Awatar użytkownika
Hoffne
Posty:1
Rejestracja:13 lis 2017, 11:02

13 lis 2017, 11:06

zazwyczaj jak potrzebuje znaleźć jakieś przychodni to wchodze na strone nfz i tam maja wyszukiwarkę. Bazę maja ogromną, chyba wszystkie przychodnie z kontraktem z NFZ tam są :)
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

13 lis 2017, 15:44

Ja zanim pobiegnę do lekarza to sprawdzam w sieci co piszą na temat objawów, które mam. Oczywiście wiadomo, że to nie zastąpi diagnozy ale warto poczytać sprawdzone informacje. Najczęściej zaglądam na portal dla zdrowia https://portaldlazdrowia.pl/chloniak/ . Na bieżąco aktualizują informacje, poza tym artykuły sa ciekawe i napisane przystępnym językiem.
Awatar użytkownika
kupukap
Posty:4
Rejestracja:13 lis 2017, 18:11

13 lis 2017, 18:13

Witam serdecznie! Zdrowie to moim zdaniem jednak z ważniejszych kwestii w naszym życiu. Polecam wam zajrzeć na tę stronkę: http://zadbajostanzdrowia.pl/ - jeśli chcecie poznać fajne sposoby i porady dotyczące tego jak dbać o taką cenną rzecz jak zdrowie. Polecam!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl