Identyfikacja wizualna firmy - jak to wykonać?

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

22 lis 2015, 10:55

Identyfikacja wizualna firmy - jak to wykonać?
Ew. komu zlecić i na co zwracać uwagę przy sprawdzaniu?
Awatar użytkownika
Przez1
Posty:2
Rejestracja:24 lis 2015, 11:33

24 lis 2015, 11:39

Ja bym to zlecił grafikowi lub informatykowi. Sam prowadzę ranking chwilówek i bez odpowiedniego ustawienia wizualnego strony klienci długo by u mnie nie zabawili. Poszukaj ludzi, którym w żyłach płynie PS i znają się trochę na kodowaniu
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

01 gru 2015, 07:57

Tak, grafik czy informatyk to dobry pomysł, ale warto tu pamiętać, że identyfikacja wizualna to dopiero wierzchołek góry lodowej jesli chodzi o reklamę , marekting, rozpoznawalność w sieci i poza nią itd.
Myślę, że bardziej kompleksowym rozwiązaniem może być wybranie jednej z lepszych agencji interaktywnych, które tego rodzaju działania wykonują krok po kroku jak np http://d2m.pl/o-firmie.html - współpracuję czasem z tą firmą i są naprawdę nieźli.
Zresztą peanów nie pieję - sam poczytaj.
sombrero
Użytkownik
Posty:91
Rejestracja:10 lip 2015, 08:33

23 kwie 2016, 15:11

I co, będziecie bulić komuś za całe zlecenie?? Przecież to bez sensu, nie lepiej sobie wykupić dostęp do jakiegoś programu który ma do tego narzędzia? nie mówię o jakichś photoshopach i innych cudach nie do ogarnięcia ale coś prostego i funkcjonalnego tak samo jak właśnie powinno wyglądać logo.
SZANTAL
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:23 lut 2016, 08:49

20 lis 2017, 09:39

Bulić? Szczerze mówiąc, to identyfikacja jest podstawową sprawą, żeby czuć się wyróżnionym na rynku, a przecież konkurencja duża - od tego zależy czy i ile sprzedamy, do ilu osób dotrzemy, ile nam zaufa. Patrz na to studium przypadku robienia strony internetowej dla jakiejś firmy http://netgraf.pl/blog/sportfarm-case-study,16 opisane krok po kroku co się robi i dlaczego. Uważam, to za kluczowe jeśli chce się firma rozwijać. Twoje podejście groziłoby wyłącznie maziajami, niespójnością i tym, że klient do nas drugi raz nie zajrzy.
Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

25 lis 2017, 18:10

Myślę, że warto byłoby skorzystać z pomocy firmy informatycznej. Nie wiem skąd jesteście ale jeżeli z dolnośląskiego to polecam usługi informatyczne wrocławskiej firmy Itbce.com. Z pewnością Wam pomogą.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl