pomoc drogowa katowice

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Andrzejv
Posty:3
Rejestracja:10 lut 2016, 14:24

18 wrz 2017, 20:07

Sądzę, że jak nie chcesz wybijać szyby, to ślusarz mógłby coś zaradzić. Ja jak zatrzasnąłem kluczyki pod sklepem, to dzwoniłem po pomoc drogową z Rzeszowa http://pomoc-drogowa.rzeszow.pl/. Szybko przyjechali i zawieźli mi samochód, do mechanika gdzie go otworzyliśmy. Nieźle się wszyscy namęczy li przy tym samochodzie. Teraz już zawsze pamiętam o kluczykach :D
Mimus
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:21 sie 2016, 16:55

26 lis 2017, 17:41

O widzę ze nie tyko ja potrafię zatrzasnąć drzwi w aucie a w środku kluczyki. Obyło się jednak bez pomocy drogowej. Pomógł mi ślusarz z Lublina. Przyjechał natychmiast i udzielił mi pomocy. Potem dowiedziałem się, że można na niego liczyć w każdej sytuacji i o każdej porze dnia i nocy. Warto zapamiętać.
mbaczal
Użytkownik
Posty:93
Rejestracja:03 lip 2016, 22:26

16 gru 2017, 21:46

Mnie pomoc drogowa Katowice pomogła, kiedy samochód odmówił posłuszeństwa. Po prostu nie odpalił i trzeba było skorzystać z lawety. Na szczęście wszystko potoczyło się błyskawicznie i szybko odzyskałem sprawne auto.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

21 gru 2017, 10:38

Rzeczywiście, czasami potrzebujemy pomocy drogowej w dużych miastach, takich jak na przykład Katowice. Żeby możliwie jak najszybciej znaleźć firmę, która świadczy takie usługi na danym terenie, warto skorzystać z porównywarki https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-katowice . Znajdziemy tam pełną listę sprawdzonych, zaufanych firm, które mogą nam pomóc, kiedy na przykład będziemy mieli stłuczkę. Od razu na liście widać jakie samochody obsługują i w jakim promieniu działają, co powinno ułatwić nam wybór.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl