Social Lending. Pożyczki społecznościowe.

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

krzysztof32
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:21 lip 2009, 09:47

12 sie 2009, 12:25

jak myślicie, czy można się otrzymać z social lending? Mój znajomy inwestuje na smava.pl twierdzi, że ma dobre zwroty na poziomie 15%... Ja nie jestem pewny, wydaje mi się, że w chwili obecnej można to traktować jako dodatkowy dochód, ale żeby od razu podstawowe źródło utrzymania? CO myślicie?
Marcin
Site Admin
Posty:107
Rejestracja:30 sty 2007, 18:46
Lokalizacja:Kraków

12 sie 2009, 19:03

Pożyczki prywatne udzielane przez osoby fizyczne uważam za ciekawą alternatywę szczególnie dla drogich kredytów konsumpcyjnych udzielanych przez banki.
Popyt na takie pożyczki może być coraz większy a jednym z powodów może być ostrzejsze/rygorystyczne kryteria jakimi kierują się banki w erze kryzysu.
Nie zapoznałem się dokładnie z ofertą smavia ale pozostaje nie wiem czy istnieje możliwość ubezpieczenia kredytu od np. utraty pracy, ciężkiego zachorowania, zgonu. Co się dzieje w takiej sytuacji? Czy pożyczkobiorca musi spłacać nadal? A jeśli nie ma na to funduszy?
Co z wierzycielami/inwestorami?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl