objawy ciazy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Natczkk
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:14 cze 2017, 13:43

28 gru 2017, 14:54

hej, jak jest u waszych pan z objawami ciazy? mowa o samym poczatku, tez czuja sie tak zle?
Awatar użytkownika
nesze
Posty:4
Rejestracja:08 sty 2018, 21:20

08 sty 2018, 21:22

w moim wypadku przede wszystkim męczyły mnie nudności
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

28 lip 2018, 10:51

Każda kobieta inaczej przechodzi ciążę, trzeba to mieć na uwadze. Pamiętam, że ja miałam straszny problem z bólem żołądka. Szukałam wtedy nieco więcej informacji w sieci na ten temat i udało mi się znaleźć ten artykuł https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza- ... a-w-ciazy/. Na szczęście, ból żołądka może być niwelowany domowymi sposobami. Przede wszystkim wymagany jest odpoczynek. Z tego, co wiem to ból żołądka w ciąży rzadko, kiedy stanowi zagrożenie dla zdrowia czy życia płodu, ale nieleczony może prowadzić do innych dolegliwości.
bifka
Użytkownik
Posty:319
Rejestracja:22 sie 2017, 18:39

19 wrz 2018, 10:45

W ciąży bardzo często na ciele kobiety, a dokładniej w okolicach brzucha, piersi oraz ud pojawiają się rozstępy, które niestety bardzo ciężko później usunąć bez profesjonalnych zabiegów, które są bardzo drogie. Dlatego już od początku ciąży warto stosować profesjonalne kosmetyki, które uelastyczniają skórę i mogą pomóc w zapobieganiu rozstępom. Bardzo dobrą serię dla mam ma na przykład firma Mustela, na stronie https://www.mustela.pl/product/nasze-pr ... lodych-mam możecie się zapoznać z ich produktami :)
Kamilla36
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:20 sie 2020, 17:08

10 mar 2023, 20:30

Każdy inaczej przechodzi ciążę. Ja od samego początku czułam się świetnie, od razu wzięłam się za szukanie najlepszych produktów dla dzieci. Wybór wózka spędzał mi sen z powiek. Teraz myślę, że najlepszym wyborem dla mnie będzie Riko Basic Sport. Jest niedrogi, odpowiedni dla aktywnych, ma sporo miejsca w gondoli i spacerówce. Myślicie, że to wózek który posłuży do końca wózkowania?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl