Hurt Uszczelki - Oringi -Simering - i Inne

Masz towar i szukasz rynku zbytu. Dział poświęcony zamieszczaniu ofert handlowych. Bez spamu!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
bambolo
Posty:1
Rejestracja:21 maja 2011, 16:36

21 maja 2011, 16:40

Jesteśmy czołowym dostawcą uszczelnień technicznych dla przemysłu maszynowego, chemicznego, stoczniowego, spożywczego oraz górnictwa, motoryzacji, hutnictwa, energetyki , rolnictwa oraz wielu inny branż. Jako jeden z największych dostawców uszczelnień w Polsce rocznie dostarczamy do naszych odbiorców blisko 13 mln pozycji uszczelnień statycznych, do ruchów obrotowych, hydrauliki siłowej oraz pneumatyki. Obecnie posiadamy jeden z największych magazynów uszczelnień w Polsce, w którym znajduje się ok. 15 tys. pozycji.

W naszej standardowej ofercie posiadamy:
• Uszczelnienia do ruchów obrotowych
(uszczelnienie ślizgowe, uszczelnienie wału, uszczelnienie osiowe, v-ring, pierścień rowkowy wału, uszczelnienie promieniowe)
• Uszczelnienia statyczne
(o-ring, x-ring, sznur, pierścień płaski, pierścień oporowy, uszczelnienie do połączeń rurowych, uszczelnienie do złączy śrubowych, pokrywa gumowana)
• Uszczelnienia do hydrauliki siłowej
(uszczelnienie tłoka, uszczelnienie tłoczyska, pierścień zgarniający, pierścień prowadzący, taśma prowadząca)
• Uszczelnienia do pneumatyki
(uszczelnienie tłoka, uszczelnienie typu COMBI, uszczelnienie amortyzujące tłoczyska)

Sprzedaz Wysyłkowa Detaliczna i Hurtowa

Zapraszamy do współpracy

LASKA Technika Przemysłowa Sp. z o.o.

Kontak

http://laska.com.pl
bogo18
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:05 sty 2018, 12:16

12 sty 2018, 17:02

Ja z kolei mogę polecić zarówno uszczelki, jak i masę uszczelniającą z oferty http://larkis.pl . Ich produkty charakteryzuje niezwykła jakość, która okazuje się niezwykle przydatna zarówno na terenie mojego zakładu, jak i w warunkach domowych. Równie porządne okazały się również węże gumowe, także z ich oferty.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl