Leasing w Santander na Land Rovera

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

activer
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:19 paź 2009, 21:41

19 paź 2009, 21:49

Hej, planuje zakup terenówki land rover w leasingu, trafiłem na reklamę nowego leasingu w Santander o stałym oprocentowaniu przez okres trwania leasingu. Dajcie proszę znać czy już ktoś z Was korzystał z tego leasingu i na co mam zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy.
OLO

20 paź 2009, 20:53

Hej. Kilka dni temu zakupiłem do swojej firmy Defendera. Skorzystałem z usług Santandera i jestem bardzo zadowolony. Od momentu przekazania swoich dokumentów do momentu wydania mi samochodu minęło tylko 7 dni. Szybko działają. Przy podpisaniu umowy dokładnie ustal kiedy chcesz płacić faktury. Ja źle zrozumiałem się z pracownikiem banku i musiałem zmienić harmonogram spłaty. W każdym razie nie było z tym większego problemu. Tyle, że straciłem trochę czasu.
jorhe

21 paź 2009, 01:36

A powiedzcie mnie czy mogliście odliczyć sobie 22% Vatu od tego samochodu? Bo one są z kratką jeśli się nie mylę. Jak wyglądają przepisy w tej kwestii? Czy coś się zmieniło?
Gość

23 paź 2009, 23:17

[quote="jorhe"]A powiedzcie mnie czy mogliście odliczyć sobie 22% Vatu od tego samochodu? Bo one są z kratką jeśli się nie mylę. Jak wyglądają przepisy w tej kwestii? Czy coś się zmieniło?[/quote] tak jak najbardziej. Odliczasz 22% i pieniądze zostawiasz w swojej kieszeni. Na nasze szczęscie rząd poszedł po rozum do głowy i nie zablokował tych odliczeń. Uwazam, że mocno to osłabiłoby gospodarkę.
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

28 mar 2013, 15:24

uwazam, ze warto zobaczyc oferte różnych instytucji bankowych http://szukam-kredytu.com.pl/
Awatar użytkownika
albert
Posty:2
Rejestracja:02 sie 2013, 18:20

02 sie 2013, 19:42

Przy okazji tematu związanego z samochodem terenowym Land Rover mam pytanie co myślicie o zakupie modelu Freelander 2 w dieslu. Konkretnie chodzi mi o silnik 2,2 150KM z 6-biegową skrzynią biegów. Tutaj są dane techniczne Land Rover Freelander 2 i wyglądają całkiem przyzwoicie. Zastanawiam się nad zakupem tego samochodu. Jeśli ktoś z was już nim jeździ to podzielcie się opiniami. Jak wrażenia z jazdy?
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

26 cze 2014, 08:39

Nie radzę ograniczać sie tylko do jednej firmy a przejrzeć sobie oferty wszystkich - tylko wtedy będziemy mogli zdecydować się na najlepszy leasing dla siebie.
Warto jest wejść na tę stronę - znajdziecie tam codziennie aktualizowane zestawienie ofert jakie posiadają wszystkie banki w zakresie leasingu samochodowego.
Sam również planuję się zdecydować na początku roku. Głównie ze względu na ograniczanie kosztów firmy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl