Lokaty bankowe

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
kamila18
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:13 sty 2018, 18:38

15 sty 2018, 19:54

Jakie jest wasze doświadczenie gdy chodzi o lokaty bankowe? Czy rzeczywiście to bezpieczny sposób na inwestowanie i jednoczesne oszczędzanie?
Marmur pozostaje niewzruszony, to moje ciało ustępuje w zetknięciu z nim, traci ciepło. Kamień zawsze zwycięża z ludźmi
Baroktek
Użytkownik
Posty:41
Rejestracja:06 paź 2017, 09:51

26 sty 2018, 19:57

przeczytałem "balkonowe" dlatego wszedłem ;p
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

24 maja 2018, 12:30

Ja zamiast lokaty zdecydowałem się na założenie konta oszczędnościowego, które znalazłem na stronie internetowej banku https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/kont ... ciowe.html Konta oszczędnościowe, tworzące ofertę wiodących na rynku banków, kuszą atrakcyjnym oprocentowaniem, łatwą dostępnością do zgromadzonych środków i możliwością elastycznego korzystania z kapitału. Konta oszczędnościowe zdobywają coraz większą popularność wśród klientów banków, którzy chętnie zastępują nimi dotychczasowe lokaty. Konta oszczędnościowe mają bez wątpienia szereg zalet, niemniej przed wyborem określonej oferty warto wiedzieć, na co należy zwrócić szczególną uwagę.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

26 maja 2018, 18:39

A co wiecie w temacie polislokat? Warto w to wchodzic, czy duze jest ryzyko?? A mozna sie z nich wycofac w razie czego? Jesli tak - to na jakich warunkach??
Awatar użytkownika
judytka
Posty:3
Rejestracja:22 maja 2018, 15:06

26 maja 2018, 20:49

każda lokata jest terminowa i dla ludzi którym zainwestowana gotówka nie będzie długo potrzebna
nosleep
Użytkownik
Posty:148
Rejestracja:09 wrz 2017, 12:35

27 maja 2018, 20:47

@ Satyna - nie radze. Niby teoretycznie zysk jest wiekszy niz na zwyklych lokatach, ale przy probie wyplacenia pieniedzy - mozemy sie spotkac z roznego rodzaju trudnosciami czy byc obciazeni roznymi 'kwotami manipulacyjnymi'. Polislokate nie podpisuje sie z bankiem - a z ubezpieczycielem - jest to roznica i jest to ryzyko. Kojarzysz hmm z 2-3 lata temu - afery ludzi, ktorzy potracili sporo kasy na polislokatach? Podrzuce Ci link do bloga kancelarii prawniczej: https://ktmh.pl/jak-wycofac-sie-z-polis ... ez-straty/ - poczytaj i zastanow sie, czy chcesz w to 'wchodzic' - ja odradzam.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

04 cze 2018, 11:56

Lokaty bankowe specjalnie korzystne nie są, nie da się na nich wiele zarobić, choć na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż trzymanie pieniędzy w skarpecie.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

19 cze 2018, 09:33

Ja jestem bardzo zadowolony z lokaty bankowej https://www.santanderconsumer.pl/lokaty ... net,8.html Dla osób, które pierwszy raz myślą o założeniu lokaty, ilość informacji dotycząca ofert poszczególnych banków potrafi być przytłaczająca. Każdy chciałby osiągnąć jak największy zysk, ale pochopne decyzje raczej go nie przyniosą. Przede wszystkim należy zastanowić się, czy możemy sobie pozwolić na zamrożenie naszego kapitału. Jeśli tak, to dobrze jest również przemyśleć, kiedy istnieje faktyczna szansa, że będziemy go potrzebować.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl