Dodatkowy zysk z firmowej strony www

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

amodrzew
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:26 lis 2009, 14:18

26 lis 2009, 14:24

Witam,

pół roku temu zainteresowałam się dodaniem na moją firmową stronę baneru innej firmy aby dodatkowo zarabiać na swojej stronie. Dzisiaj zarabiam około 600 zł dodatkowo z programu partnerskiego binti.pl i jestem bardzo zadowolona, jednak chciałabym zarabiać z programów partnerskich więcej więc szukam jeszcze jednego dochodowego programu.

Czy znacie jakieś odpowiednie programy partnerskie, które będą pasować do strony w branży odzieżowej lub też tak jak binti.pl, będą pasowac do każdej strony? Nie interesują mnie żadne książki albo ebooki ani tymbardziej zakłady bukmacherskie.

Czekam na odpowiedź,
Anna Modrzewiecka
Shades
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:11 lis 2009, 20:38

29 lis 2009, 18:43

Rozwiązaniem będzie system reklamy kontekstowej, która pasuje do każdej strony. Programy tego typu to: Google Adsense, Adkontekst, Onet Kontekst. Od tego ostatniego radzę trzymać się z daleka. Najlepszym systemem jest oczywiście Google Adsense, który w polskim rynku reklamy internetowej miał do nie dawna całkowity monopol. Ostatnio trochę ludzi przeszło na Adkontekst ale nadal nie są to znaczące liczby.

Programy już znasz teraz pozostaje tylko je wypróbować.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl