Candy-shop - wyjątkowe słodycze w najniższych cenach

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Samanta
Użytkownik
Posty:192
Rejestracja:22 wrz 2017, 13:55

03 lis 2017, 15:29

Ja ogólnie unikam słodyczy, zwłaszcza teraz kiedy przeszłam na dietę i sporo ćwiczę. Jednak nie mogłam całkowicie wykluczyć słodkości z mojego jadłospisu dlatego ostatnio zaczęłam przyrządzać sobie tzw kulki mocy z tego przepisu https://eapteka.pl/blog-porady/zdrowe-s ... -jaglanej/ Są nie tylko pyszne ale i dają faktycznie kopa na dalsze treningi. Super sprawa bo można je łatwo samemu przyrzadzic i są bardzo smaczne :)
Awatar użytkownika
karla207
Posty:1
Rejestracja:02 lis 2017, 22:44

04 lis 2017, 08:44

Teraz jest moda na fit life więc chyba słodycze troszkę stracił na popycie nie ?
makarena
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:28 lis 2017, 17:24

30 lis 2017, 17:55

Słodycze to coś dla mnie :D odkąd pozbyłam się zaparć przyjmując dicopeg 10g to teraz mogę jeść słodycze i nie odczuwać później zadnych problemów związanych z pracą jelit
Awatar użytkownika
milada63
Posty:1
Rejestracja:22 lis 2017, 16:11

01 gru 2017, 08:16

Czym sikę ta ich wyjątkowość charakteryzuje ? Pytam serio bez złośliwości...
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

12 lut 2018, 10:12

Nie znam tego sklepu, ale pewnie dlatego, że nie jem zwykłych słodyczy. Mój organizm nietoleruje glutenu i nawet słodycze musze jest bezglutenowe. Jednak nie mam co narzekać, bo jeszcze kilka lat temu nie mogłem jeść w zasadzie żadnych ciast, a teraz mogę bez problemu kupić ulubione ciastka bezglutenowe chociażby w tym sklepie. Tanie nie są, ale nie jem ich też każdego dnia.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl