Polecane przez was szkolenia

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

irutchka
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:22 paź 2009, 17:26

30 lis 2009, 11:05

Witajcie.
Miałam okazję uczestniczyć ostatnio w niezwykle interesującym szkoleniu organizowanym przez firmę Franklin Covey, a nazywało się ono '7 nawyków skutecznego działania'.
Zmieniło ono moje spojrzenie na świat i otoczenie, zachęciło do samodyscypliny i planowania.
Nie było to po prostu kolejne szkolenie z samorozwoju, '7 nawyków skutecznego działania' to nowy sposób na życie.

A wy jakie szkolenie polecacie i co one zmieniły w waszym życiu?
Manolo
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:26 lis 2009, 13:18

05 gru 2009, 12:58

Swojego czasu byłem na szkoleniu z komunikacji interpersonalnej. Wpływa ono pozytywnie nie tylko na kontakty biznesowe ale rzutuje również pozytywnie na całe życie. Szkolenie oczywiście trochę kosztuje ale moim zdaniem naprawdę warto są to dobrze zainwestowane pieniądze. W biznesie kontakt z drugim człowiekiem jest ważny.
irutchka
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:22 paź 2009, 17:26

08 gru 2009, 10:04

Racja, w biznesie kontakt z innymi ludźmi jest szalenie istotny. Niestety nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, a szkolenia traktują jako stratę czasu i pieniędzy.
Szkolenie Franklin Covey trochę mnie kosztowało, ale wróciłam stamtąd odmieniona.
Co najważniejsze - poznałam ludzi, którzy swoją postawą i doświadczeniami udowodnili, że w życiu jednak można osiągnąć wszystko to, co się postanowi. Wystarczy tylko wyjsć ponad swoje złe nawyki, wypracować nowe - te dobre, i przede wszystkim słuchać, a nie mówić.
Aktywne słuchanie kluczem do sukcesu.
chemik
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:28 lis 2009, 20:39

15 lip 2010, 17:26

A co myślicie o np. takich szkoleniach http://www.mayagency.com.pl/p72.html ? Myślę, że Brain Managment czy Mindmapping to bardzo ciekawa sprawa i może się przydać pracownikom w najrozmaitszych firmach i branżach. Każde szkolenie w jakiś sposób poprawia pracę personelu a jeśli dotyczy rozwijania zdolności poznawczych u pracownika, to z pewnością warto w to zainwestować. Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
bizbat
Posty:1
Rejestracja:11 sie 2010, 09:10

11 sie 2010, 09:19

Witam! Zapoznałem się ze stroną zamieszczoną przez chemika http://www.mayagency.com.pl/p72.html i uważam, że tego typu szkolenia mają w sobie duży potencjał. Pracownicy uzyskują umiejętności, które usprawniają pracę i przydają się również poza nią, co na pewno jest atutem.
Awatar użytkownika
Kamrel
Posty:6
Rejestracja:22 lis 2010, 14:35

16 lut 2011, 14:44

Każda wiedza jest bezcenna, lecz jak częsty bywalec szkoleń, a już zwłaszcza z komunikacji interpersonalnej i muszę powiedzieć, że w tym przypadku sprawdza się przynajmniej dla mnie zasada "im droższe tym lepsze", a i doradziłbym sprawdzenie kwalifikacji wykładowców, bo często są po prostu niekompetentni.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

30 wrz 2017, 14:11

Ucząc czy szkoląc się samodzielnie nigdy nie ma się gwarancji że wyszukana w siedzi wiedza jest właściwa. Niby w internecie jest mnóstwo informacji, jednak często są one po prostu błędne. Szkoda czasu. Warto jednak wybrać szkolenia takie jak http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista ... udownictwo z doświadczonymi trenerami, którzy przekażą nam niezbędną wiedzę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl