Temat: Rzuciłam palenie a zabije mnie smog? :O

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

bunia
Użytkownik
Posty:278
Rejestracja:31 sie 2016, 20:43

10 lis 2017, 14:51

Wiele mnie to kosztowało ale zrobiłam to, pozbyłam się fajek z mojego życia a coraz więcej artykułów i informacji że smog zabija szybciej niż fajki :O. Jak się przed nim uchronić? Oczywiście wyprowadzka na wieś nie wchodzi w grę aż do emerytury :(
olek94
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:04 gru 2017, 20:13

10 gru 2017, 20:16

A czy maska coś pomoże na ten smog? Najgorzej jak ludzie palą śmiecie i ten smród.
adtra1
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:08 gru 2017, 15:10

12 gru 2017, 08:49

smog to coraz poważniejszy problem który jak widać dotarł również do naszego pięknego kraju. A jeżeli chodzi o nowoczesną energetykę to jesteśmy krajem 3 świata. Nie wiem czy jest w europie jakiś kraj którego energetyka opiera się głównie na węglu tak jak u nas.
Satyna
Użytkownik
Posty:190
Rejestracja:23 sie 2017, 22:59

20 lut 2018, 17:42

No nie wiem, czy to takie smieszne jest jak ktos uzywa maski antysmogowe ? Moze z 3 lata temu to byla nowosc na polskich ulicach, ale teraz? Ciagle widuje osoby w takich maskach i nie robi to na mnie wrazenia (mieszkam w duzym miescie). Niestety, pewnie niedlugo bedzie to standard i to nie tylko w Polsce. Ja mysle wlasnie nad zakupem maski antysmogowej i pewnie sie zdecyduje.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl