Czego potrzebuje firma?

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

12 lut 2018, 15:01

Moja firma aktualnie potrzebuje rzetelnej firmy transportowej. Przeglądam oferty, czytam informacje o transporcie, próbuje sie więcej o tym dowiedzieć, ale nadal wydaje mi się, że wiem za mało. Tutaj http://seacargoo.com/blog/45/morski-lis ... -of-lading czytam teraz o transporcie morskim listów przewozowych, ale nie wiem czy po przeczytaniu tych wszystkich iformacji będe czuł się na siłach, żeby wybrać firmę.
andrzejk
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:31 sty 2018, 12:39

14 lut 2018, 08:57

Każda firma potrzebuje dobrej promocji. Potrzebuje też wykwalifikowanego personelu, który szkolenia bhp odbywa regularnie.
Awatar użytkownika
kuchara0
Posty:4
Rejestracja:04 lut 2018, 15:16

18 lut 2018, 10:46

Jeśli pytasz o takie małe dodatki do firmy, to ja na przykład przy zakładaniu swojej, zapomniałam o gadżetach firmowych! Które uważam za fantastyczne nie tylko jako prezent dla klienta, ale też fajnie, jeśli pracownicy korzystają na co dzień z rzeczy z logiem firmy, rozdają gadżety w rodzinie itd. Ja niedawno musiałam zamówić nową dostawę, jak zawsze od http://pendrivy-reklamowe.pl/ :D
Awatar użytkownika
daro23
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:16 lut 2018, 20:26

19 lut 2018, 14:52

Dobrym pomysłem według mnie może być porada eksperta z tej dziedziny.
Jestem echem cudzej melodii, aktorem roli nie dla mnie napisanej.
Dario277
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:19 lut 2018, 15:01

19 lut 2018, 15:08

Jak dla mnie każda firma potrzebuje wykształconej kadry menedźerskiej. Sam licencjat to za mało.
azura
Użytkownik
Posty:327
Rejestracja:16 maja 2017, 15:22

20 lut 2018, 15:53

Firma na pewno potrzebuje dobrej jakości sprzętu. Jeżeli wasza firma będzie potrzebowała tokarki lub frezarki , to wysokiej jakości sprzęt znajdziecie w http://www.obrabiarki.biz.pl/. Firma posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie ale i dobrą opinię wśród klientów.
barteksm
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:28 lis 2017, 12:52

21 lut 2018, 14:10

Profesjonalna firma potrzebuje profesjonalne szkolenia bhp. Teraz są różne możliwości, szkolenia mogą odbywać się online w domu przed komputerem.
aleksm
Użytkownik
Posty:262
Rejestracja:19 lis 2015, 13:52

22 lut 2018, 10:03

Firma potrzebuje przede wszystkim dobrej reklamy, żeby moc prosperowac na rynku. Moim zdaniem jesli chodzi o biznes w internecie to świetnie sprawdzają się social media oraz newsletter. Sam wysyłam takie wiadomości mailowe poprzez platforme emu mail. Nie dość, że każdy mój odbiorca czuje sie indywidualnie, to jeszcze moge sobie pozniej sprawdzić interakcję.
Awatar użytkownika
NieNara
Posty:4
Rejestracja:23 lut 2018, 00:30

23 lut 2018, 00:32

Firma potrzebuje kasy
kowska
Użytkownik
Posty:124
Rejestracja:17 sty 2018, 19:28

23 lut 2018, 10:14

Prawda jest taka, że porowadzenie firmy związane jest z wieloma aspektami. Od systemów zarządzania, po reklamę, sprzęt biurowy a nawet sam wystrój biura. I na tej ostatniej kwestii chciałabym się skupić, ponieważ ostatnio odkryłam stronę www Grawernia.pl . Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o tym sklepie. Można znaleźć tam fantastyczne szyldy informacyjne i nie tylko. Ceny także są bardzo atrakcyjne. Myślę, że powinna was zainteresować ta oferta.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl