Implanty

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Sabina33
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:28 sty 2018, 09:21

28 sty 2018, 09:30

Czy możecie mi powiedzieć, ile mniej więcej może kosztować implant w Waszej okolicy? Tak średnio oczywiście. Robię rozeznanie, gdzie może być w Polsce najtaniej. Dziękuję!
Minge
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:09 lut 2018, 19:06

26 lut 2018, 10:28

Chyba trudno określić, jakiego rzędu to może być koszt, bo w każdym gabinecie jest inaczej.
Ceny mogą być zbliżone, ale dużo zależy też od tego, jakie leczenie zostanie wykonane u konkretnego pacjenta.

Najlepiej napisz do kliniki: https://www.borczyk.pl/gabinet-stomatol ... nty-zebow/ ,
zadaj konkretne pytanie, opisz swój przypadek, ustal, na jakim efekcie końcowym Ci zależy, ile implantów planujesz.

Na pewno pomogą Ci, mniej więcej, oszacować, jaki to koszt, ewentualnie zaproszą Cie na konsultacje,
podczas których wszystko ustalicie szczegółowo wraz z ceną za usługę i wykonane leczenie.
RekinBiz
Użytkownik
Posty:120
Rejestracja:22 sty 2018, 17:00

08 mar 2018, 11:52

hmm gabinety oferujące wstawianie implantów mają różne ceny. Implanty zębów warto robić u polecanego i znanego implantologia, bo to dość poważny zabieg więc musi być zrobiony naprawdę dobrze. Mnie implant kosztował 3500 tys - wydaje mi się, że to nie jest zbyt wygórowana cena.
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

15 mar 2019, 11:25

gdzie tanio wstawie implanty w Zawierciu?
czosnekwrg
Użytkownik
Posty:418
Rejestracja:07 sty 2019, 08:31

15 mar 2019, 12:23

Gabinet Dentica https://dentystazawiercie.pl pod adresem Równa 56 może Cię zainteresować. Tam wstawiono mi implanty po solidnej cenie, bardzo fachowo i profesjonalnie. Fajnie jest nie mieć ubytków w uzębieniu. Korzystałem także u nich z opcji wybielania zębów.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl