Animatorzy eventów i firmy ich skupiające

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

chemik
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:28 lis 2009, 20:39

28 lis 2009, 21:49

Natrafiłem na artykuł dot. rozwijającej się w Polsce branży animacji czasu wolnego http://eventmapa.pl/gosc/35/jakub-b-baczek Autor stwierdza, że na dzień dzisiejszy brakuje nam kadry w tej dziedzinie i branża jest słabo rozwinięta. Myślicie, że takie firmy czeka w Polsce przyszłość? Na Zachodzie z tego co wiem są bardzo popularne. Zajęlibyście się takim biznesem?
Shades
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:11 lis 2009, 20:38

29 lis 2009, 18:47

Jak ze wszystkim jeśli zabiera się za to odpowiednia osoba to są duże szanse na powodzenie.
Myślę, że ma to przyszłość dodatkowym plusem jest właśnie to, że branża w Polsce jest dość niszowa.
Awatar użytkownika
leslie
Posty:4
Rejestracja:07 sty 2010, 16:17

10 sty 2010, 23:54

Myślę, że taka branża może się z powodzeniem całkiem nieźle rozwijać, pod warunkiem, że pracodawcy zdadzą sobie sprawę z tego, że organizowanie eventów i imprez integracyjnych jest jednym z czynników motywujących pracowników. Można przecież organizować zabawy, w których istotną role odgrywa wspólne działanie grupy przez co staje się ona bardziej zgrana, co również przełoży się na lepszą atmosferę zespołu w pracy. Jeśli pracodawcom brakuje pomysłów na takie imprezy to ten serwis eventmapa.pl dostarcza wielu pomysłów w swych artykułach.
Awatar użytkownika
leslie
Posty:4
Rejestracja:07 sty 2010, 16:17

28 sty 2010, 00:21

Coraz więcej firm decyduje się na przynajmniej jedną w roku wyjazdową imprezę integracyjną. Biorąc ten fakt pod uwagę myślę, że branża animacji czasu wolnego będzie się rozwijać i to z całkiem niezłym powodzeniem. Mój znajomy pracuje w charakterze takiego animatora i opowiada jak ludzie się świetnie bawią na organizowanych przez nich imprezach. No cóż, nie każdy ma talent do bycia 'wodzirejem' więc może jednak lepiej oddać pałeczkę w ręce osób, które dobrze się w tym czują.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl