sala szkoleniowa/konferencyjna/biznesowa?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Gabi
Posty:2
Rejestracja:29 lip 2010, 18:44

29 lip 2010, 19:06

Poszukuję miejsca koło Krakowa, któro jest przystosowane do prowadzenia tego typu imprez. Bardzo mi zależy na tym aby były w stanie pomieścić ok 100 osób, oczywiście zapewniały nagłośnienie i projektory i co ważne aby dostępne były w pobliżu miejsca parkingowe. Będę wdzięczna z informacje.
Awatar użytkownika
alive
Posty:1
Rejestracja:30 lip 2010, 15:40

30 lip 2010, 15:42

Do tego typu imprez nadaje się Krakowskie Przedmieście, koło Zabierzowa. Sto osób pomieści bez problemu, jest parking i sprzęt audiowizualny do dyspozycji. Spokojnie zorganizujesz tam konferencję, albo szkolenie.
Awatar użytkownika
Gabi
Posty:2
Rejestracja:29 lip 2010, 18:44

02 sie 2010, 12:03

A czy wiesz coś może na temat kateringu, czy zapewniany jest na miejscu czy może trzeba było by sobie sprowadzić firmę? I jak to wygląda, czy można zamówić bez problemu czy byłby jakiś czas oczekiwania? Sprawdzałam na stronie i to jest w Business Parku więc może tez tak być, że cały czas sa zajęci na potrzeby tamtych firm?
adoniss
Użytkownik
Posty:33
Rejestracja:30 maja 2016, 15:42

05 lut 2018, 09:36

Moim zdaniem lepiej wybrać salę szkoleniową w większym mieście np. we Wrocławiu - zawsze łatwiej trafić, poza tym obiekty są lepiej wyposażone. Ze swojej strony mogę polecić http://symposio.pl/sale_szkoleniowe.php - nie raz już wynajmowałem tą salę.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

12 lut 2018, 11:38

Zobacz sobie także na sale konferencyjne w hotelu best western efekt express w krakowie. Mają ich kilka i jest z czego wybierać. W zalezności jak duża sala by cię interesowała.
dobromir
Użytkownik
Posty:251
Rejestracja:11 maja 2016, 13:01

06 mar 2018, 13:23

Ze swojej strony polecam Ci http://www.inbetween-hotel.pl/ , a to luksusowy hotel, połączony z 1.350 mkw komfortowej powierzchni konferencyjno-wystawienniczo-bankietowej. Tam jest kilka sal - każda klimatyzona, przestronna, a obiekt może pomieścić nawet 600 osób. Dodatkowo, możesz gościom zapewnić noclegi + na miejscu jest też świetna restauracja, lobby bar, klub hotelowy. Idealne miejsce do spotkań biznesowych.
Awatar użytkownika
Shoozi
Posty:4
Rejestracja:01 mar 2018, 23:50

06 mar 2018, 13:55

Dzięki wszystkim za informację bo również poszukuje takiego miejsca :)
kozielw
Użytkownik
Posty:86
Rejestracja:13 lut 2018, 15:26

06 mar 2018, 14:35

Jeśli chodzi o fajne miejsce na konferencję lub szkolenie to polecam best western galicya kraków. Byłem tam kilka razy i było bardzo miło, fajne miejsce plus sam hotel również robi pozytywne wrażenie. Na pewno tam wróce prywatniem gdy będę potrzebował noclegu w Krakowie.
gonsior
Użytkownik
Posty:87
Rejestracja:18 maja 2016, 16:12

08 mar 2018, 22:58

Cześć, mam trochę doświadczenia w tego kwestii z firmy w której pracuje. Często jest u nas duża rotacja pracowników, to już sprawa góry, ale przechodząc do rzeczy, takie szkolenia są super sprawą i dużo lepiej się z ludźmi po prostu dogaduje człowiek jak się pojedzie i pożyje 2-3 dni na luzie poznając się od początku. Zawsze wybieramy firmę http://see4business.com/imprezy-integracyjne-firmowe i wszystko jest okej, mają dużo różnych pomysłów jak to zaaranżować i zawsze jest to na dobrym poziomie. Mają dobry kontakt z ludźmi i zawsze można się dogadać co do tego jak to ma wyglądać. Pozdrawiam.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

20 mar 2018, 11:49

Kilka sal konferencyjnych jest na pewno w hotelu best western efekt express w krakowie. I wiem, że organizuje sie tam dużo różnych konferencji, zatem warto dopytać o terminy.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl